Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 marca 2021, 10:17

Wiemy, jakie moce może mieć bohaterka Life is Strange 3

W sieci pojawiły się wiarygodnie brzmiące plotki dotyczące Life is Strange 3. Obejmują one m.in. informacje o mocach głównej bohaterki oraz dostępnych w grze opcjach romansowania.

PLOTKI O LIFE IS STRANGE 3 W SKROCIE:
  1. bohaterką będzie biseksualna kobieta imieniem Alex,
  2. Alex dysponuje mocą kontrolowania emocji innych ludzi,
  3. bohaterka ma starszego brata,
  4. pojawi się opcja romansowania z co najmniej dwiema postaciami,
  5. akcja będzie toczyła się w amerykańskim miasteczku podobnym do Arcadia Bay z pierwszej części serii.

W zeszłym tygodniu firma Square Enix poinformowała, że 18 marca zapowie kolejną odsłonę serii Life is Strange. Niecierpliwych fanów cyklu zainteresować powinny przecieki, które opublikował na forum Resetera użytkownik o ksywce Meelow.

Z tych doniesień wynika, że główną bohaterką Life is Strange 3 będzie biseksualna kobieta imieniem Alex, której rodzina ma azjatyckie pochodzenie. Dysponować ona będzie mocą pozwalającą jej na kontrolowanie emocji innych ludzi. Istotną rolę w fabule odegra także jej starszy brat - Gabe.

Akcja osadzona będzie w miasteczku zlokalizowanym gdzieś w Środkowo-Zachodnich Stanach Zjednoczonych. Mieścina przypominać ma Arcadia Bay z pierwszej części cyklu. Fabuła gry będzie pełna odniesień do wydarzeń z Life is Strange oraz Life is Strange 2. Ponadto gracz otrzyma możliwość romansowania co najmniej z dwiema postaciami.

Osoby, które narzekały na oprawę graficzną drugiej odsłony serii ucieszyć powinna informacja, że Life is Strange 3 zaoferuje duże ulepszenia pod tym względem, zarówno jeśli chodzi o poziom detali, jak i jakość animacji.

Oczywiście do czasu oficjalnej zapowiedzi gry do wszystkich tych informacji należy podchodzić z dużym dystansem. Na szczęście nie będziemy musieli czekać długo, aby dowiedzieć się, czy te przecieki są prawdziwe. Life is Strange 3 zostanie bowiem ujawnione w najbliższy czwartek w ramach większego wirtualnego pokazu firmy Square Enix, który ruszy o godzinie 16:00 czasu polskiego.

  1. Life is Strange – oficjalna strona serii
  2. Square Enix – oficjalna strona