Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 marca 2021, 10:37

Zombie w Civilization 6 już oficjalnie; jest data premiery i cena DLC

Portugalia i Zombie pojawią się w ostatniej paczce w ramach przepustki New Frontier do Civilization 6. DLC zadebiutuje jeszcze w marcu i nie zapłacimy za nie dużo.

W SKRÓCIE:
  1. Ostatnią paczką, jaką otrzyma Civilization VI w ramach przepustki New Frontier będzie Portugal Pack.
  2. DLC doda do gry nową nację, dwa cuda świata oraz tryb rozgrywki - Zombie Defense.

Do Civilization 6 dołączy wkrótce nowa cywilizacja. Tym razem będzie to nacja, o którą fani prosili od długiego czasu - Portugalia. Wraz z nią do gry trafią dwa Cuda Świata oraz zupełnie nowy tryb gry, który jednak nie każdemu może przypaść do gustu.

Portugal Pack będzie ostatnią paczką wydaną w ramach przepustki New Frontier. W skład zestawu wejdzie, oprócz nowej nacji, przypisany do niej przywódca, dodatkowy skrypt mapy (Wetlands), dwa cuda (wieża Torre de Belém w Portugalii oraz ziggurat boga Marduka - E-temenanki) i nowy tryb rozgrywki, Zombie Defense. Potwierdziło się więc to, o czym pisaliśmy kilka dni temu.

Portugalia będzie funkcjonować w oparciu o swoje mocne strony - działanie floty, handel i eksplorację. Studio Firaxis Games detale na temat tej cywilizacji ujawni w późniejszym czasie.

Znacznie więcej uwagi poświęcono już teraz trybowi Zombie Defense. Podstawą jego działania będzie zasada, że każda pokonana jednostka może powrócić do życia jako zombie i z automatu podążać za inną, która jeszcze nie została zarażona. Tryb ten udostępni nowe budowle - barykady i pułapki, by radzić sobie z ciągle rosnącą liczbą nieumarłych jednostek. Co ciekawe, pojawią się budynki, które umożliwią przejęcie kontroli nad grupami truposzy.

Portugal Pack pojawi się 25 marca w cenie ok. 22 złotych. Jeśli posiadacie przepustkę New Frontier, to pobierzecie go bez dodatkowych opłat.

  1. Oficjalna strona gry Civilization VI
  2. Poradnik do gry Civilization VI
  3. Recenzja gry Civilization VI – o jedną turę od ideału