Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 lutego 2024, 19:40

autor: Maciej Gaffke

Humble Choice na luty 2024 z Life is Strange: True Colors i 7 innymi grami

Humble Choice na luty 2024 ma składać się w sumie z ośmiu gier. Wśród nich podobno są takie lubiane produkcje jak Scorn oraz Life is Strange: True Colors.

Źródło fot. Deck Nine.
i

AKTUALIZACJA (oryginalna wiadomość została opublikowana 5 lutego)

Opisany w tej wiadomości przeciek potwierdził się niemal w 100%. Niemal, gdyż w ofercie Humble Choice na luty 2024 r. nie znalazła się gra Werewolf: The Apocalypse – Earthblood: edycja Champion of Gaia. Zamiast niej w paczce znajduje się Snowtopia: Ski Resort Tycoon. Pozostałe pozycje sprawdzicie poniżej.

Dobrze znany fanom przecieków informator billbil-kun dostarczył nam niepotwierdzonych jeszcze oficjalnie wieści o zawartości następnej paczki Humble Choice. Według niego oferta na luty 2024 r. będzie prezentowała się następująco:

  1. Life is Strange: True Colors;
  2. Scorn;
  3. Destroy All Humans! 2: Reprobed;
  4. Werewolf: The Apocalypse – Earthblood: edycja Champion of Gaia;
  5. Beacon Pines;
  6. There Is No Light;
  7. Children of Silentown;
  8. Oaken.

Humble Choice kupisz tutaj

Paczka składająca się z wymienionych wyżej produkcji ma być dostępna od 6 lutego do 5 marca do godziny 19:00 polskiego czasu. Nie da się ukryć, że najlepiej w tym mocnym zestawieniu wyglądają gry Life is Strange: True Colors oraz Scorn. Zarówno jedna, jak i druga zbiera bardzo pozytywne recenzje od użytkowników Steama.

Podkreślmy raz jeszcze: do tej pory powyższe tytuły nie zostały oficjalnie potwierdzone jako część lutowego Humble Choice. Przypomnijmy również, że do jutra można nabyć styczniowy zestaw, w którym znalazło się choćby Marvel’s Midnight Suns.

  1. Oficjalna strona Humble Choice

Ten materiał nie jest artykułem sponsorowanym. Jego treść jest autorska i powstała bez wpływów z zewnątrz. Część odnośników w materiale to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę naszej redakcji. Dziękujemy!

Maciej Gaffke

Maciej Gaffke

W GRYOnline.pl zajmuje się głównie newsowaniem. Ukończył filologię polską (I stopień) oraz krajoznawstwo i turystykę historyczną (II stopień) na Uniwersytecie Gdańskim, co wiążę się z jego innymi, „pozagrowymi” zainteresowaniami – historią, książkami, podróżami. Jeśli zaś chodzi o same gry wideo – kiedyś wielbiciel FPS-ów, teraz nawrócony na przygodowe gry akcji. Poza tym interesuje się też bijatykami (szczególnie Mortal Kombat), RPG-ami oraz wszystkimi tytułami nastawionymi na pojedynczego gracza. Od czasu do czasu lubi również pograć w tenisa, siatkówkę czy piłkę nożną. Dumny mieszkaniec Pomorza i Pucka.

więcej