Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 sierpnia 2021, 17:00

autor: Entelarmer

Life is Strange: True Colors i larpy; atrakcje Haven Springs na nowym zwiastunie

Czego możemy się spodziewać po Life is Strange: True Colors? Najwyraźniej wielu atrakcji, np. larpów. Przynajmniej tak reklamuje miasteczko Haven Springs jedna z bohaterek gry.

Do sieci trafił kolejny trailer Life is Strange: True Colors. Poprzednie filmiki skupiały się bohaterach trzeciej odsłony cyklu lub ich mocach, ale nowy materiał jest nieco inny. Tym razem twórcy zdecydowali się przedstawić miasteczko Haven Springs, w którym toczy się akcja gry. Zwiastun możecie obejrzeć poniżej.

Choć miejscowość nie należy do największych, stanowczo nie można nazwać jej senną. Przynajmniej tak uważa Steph Gingrich – jedna z bohaterek True Colors i zarazem przewodniczka po atrakcjach Haven Springs. W miasteczku zobaczymy nie tylko przepiękne górskie krajobrazy, bar z m.in. automatami do gier i szafą grającą czy budkę z lodami. Gingrich organizuje także… larpy, czyli gry fabularne rozgrywane nie na komputerze lub „papierze”, lecz w formie swego rodzaju teatru. Poza tym mieszkańcy przygotowują wiosenny festiwal, który obfituje w liczne atrakcje dla uczestników.

Na poznanie uroków i sekretów Haven Springs musimy jeszcze trochę poczekać. Life is Strange: True Colors ukaże się 10 września. Tytuł będzie dostępny na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Gra zmierza także do usługi Google Stadia.

  1. Oficjalna strona serii Life is Strange