Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 czerwca 2021, 22:39

Life is Strange - daty premier True Colors i Remastered Collection

Square Enix ogłosiło, kiedy ukażą się kolejne pozycje w ramach serii Life is Strange. Twórcy pokazali też działanie mocy empatii w nowej odsłonie.

Pokaz Square Enix przyniósł ze sobą garść szczegółów na temat serii Life is Strange. Deweloperzy ze studia Deck Nine omówili zarówno odświeżoną kolekcję cyklu, jak i jego nową odsłonę: True Colors. Ta ostatnia sprawi, że „empatia” będzie de facto mechaniką rozgrywki, a Alex będzie musiała korzystać ze swego nadprzyrodzonego talentu, by odkryć tajemnice miasteczka Haven Springs.

  1. GOL na E3 2021 - streamujemy Summer Game Fest - wydarzenie na Facebooku
  2. Centrum E3 2021 w serwisie GRYOnline.pl

Co się tyczy Life is Strange: Remastered Collection, Square Enix ujawniło datę premiery. Pakiet odświeżonych gier z cyklu ukaże się 30 września, a True Colors trafi do rąk graczy już 10 września. Obie pozycje będą dostępne na komputerach osobistych, Google Stadii oraz konsolach PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Nadmieńmy, że kolekcja będzie dostępna także jako część True Colors w wersji Ultimate Edition.

  1. Oficjalna strona serii Life is Strange

Jakub Błażewicz

Jakub Błażewicz

Grami wideo (i nie tylko wideo) zainteresowany od lat, ukończył polonistyczne studia magisterskie na Uniwersytecie Warszawskim pracą poświęconą tej właśnie tematyce. Przygodę z GOL-em rozpoczął w 2015 roku, pisząc w newsroomie growym, a następnie również filmowym i – o zgrozo! – technologicznym (nie zabrakło też udziału w encyklopedii gier). Zaczynał od platformówek i do dziś pozostaje ich wielkim fanem (w tym metroidvanii), ale wykazuje też zainteresowanie karciankami (także papierowymi), bijatykami, soulslike’ami i w zasadzie wszystkim, co dotyczy gier jako takich. Nie pytać o kwestie związane z grafiką – po kilku godzinach autor potrafi zachwycać się pikselowymi postaciami z gier pamiętających czasy Game Boya łupanego (jeśli nie starszymi).

więcej

E3 2021