Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 czerwca 2021, 12:03

autor: Paweł Musiolik

Wyciekła data premiery Life Is Strange Remastered Collection

Wyciekła data premiery Life Is Strange Remastered Collection. Na krótko przed konferencją Square Enix na E3 2021 w Internecie pojawił się zwiastun gry.

W SKRÓCIE:
  1. wyciekł zwiastun Life is Strange Remastered Collection, który ma zostać pokazany na E3 2021.
  2. gra zadebiutować ma 30 września.

Na krótko przed konferencją Square Enix na E3 2021 wyciekła informacja o dacie premiery Life Is Strange Remastered Collection. Odświeżone produkcje ekip Dontnod Entertainment i Deck Nine mają trafić do sprzedaży 30 września tego roku.

Serwis TheGamer dotarł do zwiastuna, który zostanie pokazany w trakcie konferencji Square Enix na E3 2021 (transmisja rozpocznie się 13 czerwca o godzinie 21:15). Wideo przez chwilę dostępne było na Reddicie, ale szybko je usunięto. Udało się zachować kilka zrzutów ekranu, na których widać nową animację twarzy bohaterek. To właśnie ten aspekt odświeżonej kolekcji ma zachęcić graczy do ponownego zapoznania się z grami.

Według serwisu TheGamer w Life is Strange Remastered Collection otrzymamy także poprawioną kolorystykę, która ma tchnąć więcej życia w obie produkcje, nie pozbawiając ich komiksowego zabarwienia, które znamy z pierwotnych wydań. W odświeżonym zestawie znajdziemy zarówno Life is Strange, jak i spin-off - Life is Strange: Before the Storm.

  1. Life is Strange – poradnik do gry
  2. Strona serii Life is Strange
E3 2021