Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 listopada 2011, 10:20

autor: Sarge

Łatka do gry Uncharted 3: Oszustwo Drake'a poprawia celowanie i tryb multiplayer

Posiadacze gry Uncharted 3: Oszustwo Drake'a doczekali się publikacji łatki 1.02 poprawiającej m.in. celowanie w kampanii dla jednego gracza. Sporo zmian wprowadzono także w trybie multiplayer.

Studio Naughty Dog udostępniło najnowszą łatkę do gry Uncharted 3: Oszustwo Drake’a. Aktualizacja 1.02 przynosi głównie szereg poprawek do trybu multiplayer, ale nie brakuje też zmian wprowadzonych pod kątem kampanii dla jednego gracza.

Przede wszystkim dodano alternatywne ustawienia celowania – jeśli ktoś narzekał na ten element sterowania, powinien jak najszybciej wypróbować nową opcję w menu głównym. Twórcy wprowadzili także brakujący wcześniej efekt motion blur, a w sekcji Bonusów pojawiła się możliwość oglądania poszczególnych filmów przerywnikowych.

Łatka do gry Uncharted 3: Oszustwo Drake'a poprawia celowanie i tryb multiplayer - ilustracja #1

O wiele większej liczby zmian doczekali się fani trybu multiplayer. Po ściągnięciu łatki medalowe serie nie będą więcej naliczać się od początku w sytuacji, gdy host wyjdzie z gry i zostanie nim kolejny użytkownik (tzw. migracja hosta). Nieznacznie zmniejszono także szybkość postaci, która jednocześnie biegnie i strzela – w zamian łatwiej przychodzi jej wykonanie skrętu. Pełną listę poprawek znajdziecie na oficjalnym blogu dewelopera.

Uncharted 3: Oszustwo Drake’a to trzecia odsłona popularnej serii gier akcji opowiadającej o przygodach młodego awanturnika Nathana Drake’a. Gra została wydana w naszym kraju w pełnej polskiej wersji językowej przez firmę Sony Computer Entertainment Polska. W pierwszym dniu sprzedaży na całym świecie rozeszły się 3,8 miliony egzemplarzy produkcji studia Naughty Dog. Twórcy niedawno zapowiedzieli pierwszy dodatek DLC zawierający kilka map do trybu multiplayer.