Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 listopada 2011, 11:38

autor: Hed

Zapowiedziano pierwszy pakiet map do gry Uncharted 3: Oszustwo Drake’a

Zapowiedziano pierwszy pakiet map do trybu multiplayer z gry Uncharted 3: Oszustwo Drake’a. Dostaniemy w nim najprawdopodobniej przerobione areny z drugiej części serii. Dzisiaj na PlayStation Store powinien też pojawić się pakiet skórek zawierających postacie i przedmioty z Killzone’a 3.

Firma Sony Computer Entertainment ujawniła szczegóły pakietu skórek do trybu multiplayer z gry Uncharted 3: Oszustwo Drake’a i zapowiedziała pierwszy z kilku planowanych zestawów map. Dodatek z arenami będzie nazywał się Flashback Map Pack #1 i najprawdopodobniej przypomni graczom lokacje z poprzedniej części serii, w której do kampanii solowej dodano rozgrywkę wieloosobową.

W Flashback Map Pack #1 znajdziemy kilka nowych map, z których na razie pokazano dwie – The Cave oraz The Fort. Wygląda na to, że są one inspirowane arenami z Uncharted 2, znanymi pod nieco innymi nazwami (The Ice Cave, The Fort). Twórcy nie podali jeszcze ceny i daty premiery tego rozszerzenia, ale zapewnili, że wejdzie ono w skład przepustki Fortune Hunter’s Club.

Z poniższych obrazków wynika, że mapy będą podobne pod względem konstrukcji, ale zostaną utrzymane w zupełnie innym klimacie. Cyfra umieszczona w tytule pakietu sugeruje też, że otrzymamy więcej tego typu zestawów z przeróbkami.

Zapowiedziano pierwszy pakiet map do gry Uncharted 3: Oszustwo Drake’a - ilustracja #1

Nabywcy Fortune Hunter’s Club dostaną w sumie siedem pakietów z zawartością do trybu multiplayer (trzy z postaciami oraz cztery z mapami). Kupując przepustkę za 89 zł otrzymamy 45% zniżkę w porównaniu do sumy indywidualnych cen dodatków. Rozszerzenie, które pojawi się dzisiaj w europejskim PlayStation Store będzie zawierało skórki i przedmioty z Killzone 3.

Twórcy Uncharted 3: Oszustwo Drake’a na pewno mają w zanadrzu sporo pomysłów na to, jak zainteresować graczy trybem multiplayer. Zapowiedź pierwszego pakietu map rodzi jednak kilka pytań. Po pierwsze, czy gra potrzebuje nowych lokacji, a po drugie, czy odgrzewanie starszych aren jest dobrą metodą na reklamowanie drogiej przepustki sieciowej i samych DLC?

  1. Uncharted 3: Oszustwo Drake'a - recenzja gry
Zapowiedziano pierwszy pakiet map do gry Uncharted 3: Oszustwo Drake’a - ilustracja #2