Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 lutego 2010, 22:00

autor: Maciej Śliwiński

Kolejne klasyki Activision za grosze

Na łamach serwisu GOG.com, udostępniającego starsze, aczkolwiek kultowe tytuły, dobiega końca miesiąc związany z produkcjami Activision. W związku z tym ekipa strony przygotowała kilka ciekawych ofert.

Na łamach serwisu GOG.com, udostępniającego starsze, aczkolwiek kultowe tytuły, dobiega końca miesiąc związany z produkcjami Activision. W związku z tym ekipa strony przygotowała kilka ciekawych ofert.

Kolejne klasyki Activision za grosze - ilustracja #1

Od dziś na stronie można kupić jedną z najlepszych gier przygodowych w historii, wydany w 1995 roku przez Sierra Studios The Beast Within: A Gabriel Knight Mystery. Fabuła skupia się na dochodzeniu w sprawie pozornie niepowiązanych ze sobą morderstw, prowadzonym przez tytułowego bohatera oraz jego asystentkę. Piętnaście lat temu The Beast Within: A Gabriel Knight Mystery był grą przełomową, stosował innowacyjne rozwiązania graficzne i zachwycał klimatem. Produkcja została wybrana między innymi grą roku 1996. Na GOG.com zapłacimy za nią 5,99 dolarów (około 17 PLN).

To jednak nie koniec niespodzianek. W czwartek udostępnione do pobrania zostaną dwa kolejne znane tytuły, cieszące się niebywałą popularnością w ubiegłym stuleciu. Pierwszy z nich to w zasadzie zbiór trzech części serii King’s Quest, wydawanych w latach dziewięćdziesiątych poprzedniego wieku przez Sierra Studios. King’s Quest IV, V i VI w zestawie kosztować będą 9,99 dolarów (29 PLN).

Ostatnią produkcją, która zagości na serwerach GOG.com w tym tygodniu będzie Call to Power II, nieco nowsza, wydana w 2000 roku strategia turowa, w której gracze prowadzą cywilizacje od czasów prehistorycznych do współczesności. Fani strategii będą musieli zapłacić za produkcję studia Activision 5,99 dolarów (17 PLN).

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.