Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 maja 2011, 12:50

autor: Sarge

Kolejne dodatki DLC i łatka dla Warhammer 40,000: Dawn of War II - Retribution

Użytkownicy Warhammer 40,000: Dawn of War II – Retribution otrzymali nową łatkę do swojej produkcji. Równocześnie udostępniono szereg dodatków DLC wzbogacających podstawową wersję gry m.in. o nowe uzbrojenie.

Studio Relic Entertainment udostępniło nową łatkę do gry strategicznej Warhammer 40,000: Dawn of War II – Retribution. Jednocześnie na rynku zadebiutował szereg dodatków DLC wzbogacających podstawową wersję produkcji m.in. o nowe uzbrojenie.

Wspomniany patch ściągniecie automatycznie ze Steama, a pełną listę wprowadzonych w nim zmian znajdziecie na tej stronie. Autorzy wprowadzili do rozgrywki płatną zawartość, ale też poprawili wiele wykrytych błędów. Zaktualizowano również ceny niektórych ulepszeń dla poszczególnych ras występujących w grze.

Kolejne dodatki DLC i łatka dla Warhammer 40,000: Dawn of War II - Retribution - ilustracja #1

Na Steamie pojawiło się sześć rozszerzeń, które w pakiecie nabędziecie za równowartość 6.99 euro (ok. 28 złotych). Możliwy jest zakup każdego z osobna, ale wtedy za jeden dodatek będziecie zmuszeni zapłacić 2.49 euro (ok. 10 złotych). W skład każdego z nich wchodzą po dwa przedmioty z uzbrojenia.

Wszystkie zestawy DLC mogą zostać wykorzystane także w Dawn of War II: Retribution - The Last Standalone. Samodzielny tytuł oferuje kooperacyjny tryb Last Stand znany z podstawowej wersji dzieła studia Relic Entartainment. Odpieramy w nim ataki kolejnych fal wrogów wraz z maksymalnie dwójką znajomych.

  1. Nowe dodatki DLC na Steamie