Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 lutego 2010, 09:28

autor: Maciej "Maciej Śliwiński" Śliwiński

Kolejne DLC do Mass Effect 2 w drodze

Mass Effect 2 już niedługo doczeka się kolejnego dodatku DLC. Rozszerzenie zatytułowane Firewalker zostanie udostępnione w sieci Cerberus Network pod koniec marca.

Mass Effect 2 już niedługo doczeka się kolejnego dodatku DLC. Rozszerzenie zatytułowane Firewalker zostanie udostępnione w sieci Cerberus Network pod koniec marca.

Kolejne DLC do Mass Effect 2 w drodze - ilustracja #1

Firewalker pack będzie darmowy dla wszystkich użytkowników sieci Cerberus, która została udostępniona nieodpłatnie nabywcom nowych egzemplarzy Mass Effect 2. Jeśli jednak zdecydowaliśmy się na zakup używanej wersji gry, musimy liczyć się z tym, że aby uzyskać dostęp do Cerberus Network, będziemy musieli zapłacić za specjalny kod (około 60 PLN).

Samo rozszerzenie wprowadzi do gry pięć dodatkowych misji, w trakcie których użyjemy zupełnie nowej zabawki. Główną atrakcją Firewalker ma być bowiem czołg Hammerhead. Wszystkich fanów serii informujemy jednak od razu, że będzie to zupełnie inny pojazd niż znany z pierwszej części serii Mako. Przede wszystkim Hammerhead nie będzie pojazdem kołowym, a poduszkowcem.

Oficjalny opis czołgu na stronie Sieci Cerberus głosi, że nowa zabawka oddana w ręce kapitana Sheparda i jego drużyny będzie naprawdę śmiercionośnym pojazdem bojowym, który na polu walki osiągnie prędkość 120 kilometrów na godzinę, a przeciwników będzie nękał zdalnie naprowadzanymi rakietami.

Przypomnijmy, że Firewalker będzie kolejnym małym rozszerzeniem, które BioWare udostępni fanom od premiery gry. Tuż po debiucie Mass Effect 2 we wbudowanym w grze narzędziu wirtualnej dystrybucji zamieszczono paczkę kilku przedmiotów oraz postać najemnika Zaeeda.