Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 stycznia 2010, 12:43

autor: omadaha

Już niedługo zagramy w demo Heavy Rain

SCEE zapewniło zachodnie media, że nadal planuje wydanie dema Heavy Rain przed premierą pełnej wersji gry, która będzie miała miejsce w przyszłym miesiącu. Możemy się więc spodziewać go już w najbliższych tygodniach.

SCEE zapewniło zachodnie media, że nadal planuje wydanie dema Heavy Rain przed premierą pełnej wersji gry, która będzie miała miejsce w przyszłym miesiącu. Możemy się więc go spodziewać już w najbliższych tygodniach.

W rozmowie z serwisem VG247 firma potwierdziła, że nie zrezygnowano z pomysłu wydania grywalnego dema zanim gra trafi na rynek. Przedstawiciel Sony powiedział: „Nadal planujemy wydanie dema. Nie mogę teraz zdradzić szczegółów, ale wkrótce pojawią się nowe informacje.”

W listopadzie, szef Quantic Dream David Cage oświadczył, że znalezienie sceny z gry „która może przekazać to, co staramy się osiągnąć w Heavy Rain jest naprawdę trudne". Z wypowiedzi wynika, że demo ukaże się tak późno dlatego, bo twórcy mieli problem z wyodrębnieniem fragmentu gry, który zaciekawi gracza jednocześnie nie psując mu przyjemności z przyszłej rozgrywki.

Od kilku dni wiadomo, że Heavy Rain trafi do sprzedaży w Europie 24 lutego 2010. W oczekiwaniu na demo gracze mogą zapoznać się z ośmiominutowym filmem zaprezentowanym podczas targów CES.