Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 października 2008, 14:58

autor: vampire

Immortal Cities: Nile Online - przeglądarkowa gra twórców Caesara IV

Studio Tilted Mill Entertainment, czyli twórcy takich strategii jak Caesar IV czy Immortal Cities: Children of the Nile postanowili przygotować podobną produkcję rozgrywaną wyłącznie z poziomu przeglądarki Internetowej, w której może wziąć udział kilka tysięcy osób jednocześnie. Oznacza to, że nie musimy niczego instalować na dysku twardym.

Studio Tilted Mill Entertainment, czyli twórcy takich strategii jak Caesar IV czy Immortal Cities: Children of the Nile postanowili przygotować podobną produkcję rozgrywaną wyłącznie z poziomu przeglądarki Internetowej. Oznacza to, że nie musimy niczego instalować na dysku twardym - dane na temat naszych postępów przechowywane są na serwerach gry, dzięki czemu możemy kontynuować rozpoczętą zabawę na dowolnym komputerze, w dowolnym miejscu.

Projekt zatytułowany został Immortal Cities: Nile Online i jak nietrudno zgadnąć jego akcja przenosi nas w czasy starożytnego Egiptu. Nasze zadanie polega oczywiście na odpowiednim zarządzaniu posiadanym terytorium - musimy więc zadbać o rozbudowę miasta, zaspokajanie potrzeb jego mieszkańców, a nawet tworzenie potężnych monumentów. Produkcja skierowana jest przede wszystkim do casualowych graczy niemających zbyt wiele czasu na wirtualną rozrywkę.

Immortal Cities: Nile Online - przeglądarkowa gra twórców Caesara IV - ilustracja #1

Z pewnością jednym z powodów, dla których warto będzie zapoznać się z Immortal Cities: Nile Online jest fakt, iż nie mamy właściwie nic do stracenia - twórcy zrezygnowali z pobierania jakichkolwiek opłat umożliwienie nam zabawy. Zainteresowani grą powinni udać się na jej oficjalną stronę, gdzie od dziś trwają zapisy do beta-testów tytułu.

Immortal Cities: Nile Online - przeglądarkowa gra twórców Caesara IV - ilustracja #2