Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 kwietnia 2011, 10:25

autor: Sarge

Hydrophobia Prophecy zadebiutuje w maju

Studio Dark Energy Digital potwierdziło datę premiery Hydrophobia Prophecy na PlayStation 3 oraz komputery osobiste. Jest to usprawniona wersja Hydrophobii wydanej w zeszłym roku tylko na Xboksa 360.

Studio Dark Energy Digital potwierdziło datę premiery Hydrophobia Prophecy na PlayStation 3 oraz komputery osobiste. Jest to usprawniona wersja Hydrophobii wydanej w zeszłym roku tylko na Xboksa 360.

Tytuł zostanie udostępniony 9 maja i będzie dystrybuowany jedynie w formie cyfrowej za pośrednictwem PlayStation Network oraz Steama. Pecetowcy już mogą składać zamówienia, korzystając z przedpremierowej, piętnastoprocentowej zniżki. Normalnie gra będzie sprzedawana za równowartość 9.99 euro (ok. 40 złotych).

Hydrophobia Prophecy zadebiutuje w maju - ilustracja #1

Hydrophobia w wersji na Xboksa 360 zawiodła oczekiwania wielu graczy, dlatego twórcy wykorzystali dodatkowe miesiące pracy na usprawnienie swojego dzieła. Wobec tego za kilkanaście dni otrzymamy ulepszoną oprawę graficzną, mechanikę rozgrywki, zupełnie nowe poziomy, odświeżony dubbing, czy nawet warstwę fabularną – włącznie ze zmienionym zakończeniem historii.

Hydrophobia Prophecy stanowi połączenie elementów przygodowych i gry akcji. Wcielamy się w Kate Wilson, która szuka zatrudnienia na statku Queen of the World, w celu przełamania swojego strachu przed wodą. Jak na ironię losu, w trakcie rejsu okręt zostaje przejęty przez terrorystów, a w walce z nimi pomoże nam właśnie wspomniany żywioł.

Naszym zadaniem będzie odpowiednie manipulowanie przepływem cieczy, aby eliminować wrogów, czy rozwiązywać proste zagadki. Stworzony na potrzeby tej produkcji silnik HydroEngine dba o to, aby woda zachowywała się zgodnie z prawami fizyki.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.