Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 sierpnia 2012, 14:52

autor: Aver

Half-Life 3 i Dragon Age III zostaną zapowiedziane na targach gamescom?

Według oficjalnej listy tytułów, jakie zostaną pokazane na tegorocznych targach gamescom, w Kolonii zobaczymy po raz pierwszy Half-Life 3 oraz Dragon Age 3. Czas pokaże, czy te informacje się potwierdzą.

Zgodnie z informacjami zamieszczonymi na oficjalnej stronie targów gamescom w Kolonii, w ciągu najbliższych kilku dni być może zostaną zapowiedziane Half-Life 3 oraz Dragon Age III. Oba tytuły pojawiły się na liście gier, które będą obecne na imprezie.

Half-Life 3 i Dragon Age III zostaną zapowiedziane na targach gamescom? - ilustracja #1

Warto jednak dodać, że organizatorzy zaznaczyli, iż nie biorą odpowiedzialności za wiarygodność podanych informacji. Może to więc wskazywać, że miłośnicy przygód Gordona Freemana oraz magicznej krainy Ferelden obejdą się smakiem.

O Half-Life 3 mówi się od dłuższego czasu. Plotki na temat kontynuacji kultowej serii strzelanek przybrały na sile zwłaszcza pod koniec roku, ale zostały stanowczo zdementowane przez firmę Valve Software.

Z kolei w przypadku Dragon Age III, autorzy serii ze studia BioWare nie ukrywają, że powoli pracują nad trzecią częścią sagi. W kwietniu mówili o jej głównych założeniach na targach PAX East, a niedawno o tworzeniu „nowych historii” wspominała także główna scenarzystka cyklu, Jennifer Hepler. Wciąż jednak brak oficjalnej zapowiedzi gry.

Targi gamescom odbędą się w Kolonii w dniach 15-19 sierpnia. Zapraszamy do śledzenia relacji z imprezy razem z naszymi wysłannikami w serwisach gry-online.pl oraz tvgry.pl.

Uaktualnienie

Zgodnie z informacją podaną przez serwis Eurogamer, w oficjalnym mailu do redakcji organizatorzy targów gamescom zdementowali pogłoski, że w Kolonii zostanie zapowiedziany tytuł firmy Valve Software.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

TWOIM ZDANIEM

Myślisz że Half-Life 3 pojawi się na gamecomie 2012?

Nie ma na to żadnych szans, to tylko plotki.
58,1%
Chce w to wierzyć, ale wolę nie robić sobie nadziei.
35,8%
Musi! Tym razem plotki okażą się prawdą!
6,1%
Zobacz inne ankiety