Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 kwietnia 2013, 18:20

GTA V doczekało się trzech nowych zwiastunów

Firma Rockstar, zgodnie z zapowiedzią, udostępniła trzy zwiastuny GTA V – jednej z najbardziej oczekiwanych gier akcji 2013 roku. Dla każdej grywalnej postaci przygotowano osobny filmik, przedstawiający pokrótce ich dotychczasowe życie.

W grze pokierujemy losami aż trójki bohaterów - GTA V doczekało się trzech nowych zwiastunów - wiadomość - 2013-04-30
W grze pokierujemy losami aż trójki bohaterów

Zgodnie z zapowiedzią sprzed kilku dni firma Rockstar opublikowała trzy zwiastuny piątej odsłony serii Grand Theft Auto. Michael, Franklin i Trevor zostali zaprezentowani na osobnych filmikach, z których każdy trwa przeszło minutę. Materiały wideo przedstawiają sylwetki głównych bohaterów gry, a także ukazują środowisko, w jakim się obracają.

Michael

Filmik w roli głównej z Michaelem pokazuje w dużym skrócie rodzinne życie bohatera, który ma trudne stosunki z synem, o swoich problemach rozmawia z terapeutą, a gangsterska przeszłość nie daje o sobie zapomnieć. Wideo jest przeplatane urywkami z efektownej akcji z napadem, w której Michael brał udział, a obecnie jest objęty programem ochrony świadków i trwoni czas między innymi na grze w golfa.

Franklin

Przygody Franklina nie będą usłane różami – kierując tą postacią, przeniesiemy się na ulice pełne uzbrojonych gangsterów, odwiedzimy nocne kluby i wielokrotnie złamiemy prawo, uciekając przed pościgiem policji. Franklin został ukazany jako bohater, który ma dość kryminalnego życia.

Trevor

Trevor, psychopata i handlarz narkotyków w jednym, ma być najbardziej zwariowany z całej trójki i zwiastun z jego udziałem tylko to potwierdza. Wycie do księżyca, bieganie w samych majtkach, bezkarne obijanie twarzy innych czy igranie ze śmiercią w niebezpiecznych akcjach najwidoczniej mają być dla niego szarą codziennością.

Franklin i jego wierny przyjaciel - GTA V doczekało się trzech nowych zwiastunów - wiadomość - 2013-04-30
Franklin i jego wierny przyjaciel

W grze pokierujemy losami każdego z trójki przedstawionych bohaterów – twórcy umożliwią w trakcie misji przełączanie się pomiędzy postaciami. Ostatni zwiastun opublikowano w połowie listopada, od tamtego czasu Rockstar dawkuje informacje o GTA V, od czasu do czasu udostępniając nowe obrazki z gry i grafiki koncepcyjne. Pokazano również oficjalną okładkę pudełka oraz zdradzono datę premiery.

W piątą odsłonę serii Grand Theft Auto zagramy 17 września 2013 roku na konsolach PlayStation 3 i Xbox 360. Wciąż nie potwierdzono wydania gry na pecety.