Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 kwietnia 2013, 18:15

Trzy nowe trailery Grand Theft Auto V pojawią się 30 kwietnia

Firma Rockstar zapowiedziała, że 30 kwietnia opublikuje trzy zupełnie nowe trailery Grand Theft Auto V. Przedstawią one graczom sylwetki głównych bohaterów tytułu.

Do tej pory Rockstar opublikował jedynie dwa zwiastuny produkcji - Trzy nowe trailery Grand Theft Auto V pojawią się 30 kwietnia - wiadomość - 2013-04-25
Do tej pory Rockstar opublikował jedynie dwa zwiastuny produkcji

Gdyby nie ogłoszone w styczniu czteromiesięczne przesunięcie premiery gry Grand Thef Auto V, którego powodem była chęć wprowadzenia ostatnich poprawek, fani odliczaliby w tej chwili już tylko dni do jej debiutu. Oczekiwania na kolejną część jednej z najpopularniejszych serii w historii branży nie ułatwia fakt, że deweloper tradycyjnie nie zasypuje graczy zbyt dużą ilością materiałów promocyjnych. W ostatnich miesiącach musieliśmy zadowolić się jedynie kilkoma nowymi screenami i pierwszą prezentacją pudełkowej okładki tytułu. Studio ogłosiło jednak właśnie, że planuje wypuścić trzy zupełnie nowe trailery, które pojawią się w sieci w najbliższy wtorek, 30 kwietnia. Każdy z nich przedstawi graczom sylwetkę jednego z głównych bohaterów, a więc Michaela, Trevora oraz Franklina. Nie wiemy na razie jak długie będą filmy i czy zobaczymy na nich jakieś nowe elementy rozgrywki, ale i tak z pewnością wzbudzą one spore emocje wśród miłośników GTA.

Grand Theft Auto to kolejna część jednej z najsłynniejszych serii gier wideo. Jej pierwsza odsłona trafiła na rynek w 1997 roku, jednak dopiero premiera „trójki” z 2001 roku wzbudziła powszechne zainteresowanie graczy, które od tamtego czasu nie zmalało. Do tej pory na całym świecie sprzedano w sumie ponad 125 milionów egzemplarzy gier z cyklu. Grand Theft Auto V trafi tego roku na konsole Xbox 360 i PlayStation 3. Datę premiery wyznaczono na 17 września.

  1. Oficjalna strona gry Grand Theft Auto V
  2. Zapowiedź – Grand Theft Auto marzeń, czyli wszystko, co wiemy o GTA V!
  3. Zapowiedź – Czego oczekujemy od Grand Theft Auto V?