Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 kwietnia 2013, 17:45

Oficjalna okładka GTA V

Rockstar zaprezentowało graczom ostateczną wersję pudełkowej okładki piątej odsłony serii Gran Theft Auto. Co ciekawe, nie odbiega ona znacząco od krążących ostatnio w sieci fanowskich projektów.

Niedokończony mural na nowojorskim Manhattanie - Oficjalna okładka GTA V - wiadomość - 2013-04-02
Niedokończony mural na nowojorskim Manhattanie

Grand Theft Auto V to jedna z najbardziej oczekiwanych produkcji tego roku, tak więc nawet informacje o jej okładce obiegają z prędkością błyskawicy serwisy informacyjne. Od kilku dni niektórzy fani GTA z zaciekawieniem śledzili postępy w pracy nad dużym muralem promującym grę, który przygotowywany jest w Nowym Jorku. Grafika jaką przenoszono na ścianę jednego z budynków miała być tą samą jaką zobaczymy na pudełkach z tytułem. Na podstawie niedokończonego malunku powstały nawet fanowskie propozycje jego ostatecznego wyglądu, które jak się okazało nie odbiegały znacząco od prawdy. Dziś po południu, za pośrednictwem Twittera studio Rockstar opublikowało bowiem ostateczną wersję okładki GTA V. Przygotowano ją w stylu znanym z poprzednich części cyklu. Składa się ona ze znanych już promocyjnych ilustracji i dojrzymy na niej trzech głównych bohaterów produkcji.

Okładka GTA V - Oficjalna okładka GTA V - wiadomość - 2013-04-02
Okładka GTA V

Grand Theft Auto V zadebiutuje na rynku 17 września bieżącego roku na PlayStation 3 oraz Xboksie 360. Ostatnio wydawca oficjalnie ogłosił rozpoczęcie przedsprzedaży tego tytułu. Firma Rockstar Games wciąż nie potwierdziła wersji na PC.

  1. Zapowiedź – Grand Theft Auto marzeń, czyli wszystko, co wiemy o GTA V!
  2. Zapowiedź – Czego oczekujemy od Grand Theft Auto V?
  3. Oficjalna strona GTA V