Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 kwietnia 2013, 10:10

autor: Sarge

Grand Theft Auto V - udostępniono dwie nowe grafiki koncepcyjne

Na oficjalnej stronie internetowej firmy Rockstar Games pojawiły się dwie nowe grafiki koncepcyjne z gry Grand Theft Auto V, które można wykorzystać jako tapety na pulpit. Na obrazkach widzimy Michaela i Franklina - dwóch bohaterów nadchodzącej produkcji studia Rockstar North.

Firma Rockstar Games udostępniła na oficjalnej stronie internetowej dwie tapety na pulpit, będące tak naprawdę grafikami koncepcyjnymi z gry Grand Theft Auto V. Amerykański koncern nie pozwala zapomnieć o swoim flagowym tytule i regularnie karmi graczy choćby pojedynczymi materiałami.

Michael za sterami skutera wodnego - Grand Theft Auto V - udostępniono dwie nowe grafiki koncepcyjne - wiadomość - 2013-04-16
Michael za sterami skutera wodnego

Tym razem na ujawnionych obrazkach możemy zobaczyć Michaela i Franklina, czyli dwóch z trzech głównych bohaterów nadchodzącej odsłony popularnej serii gangsterskiej. Na pierwszej grafice Michael siedzi za sterami skutera wodnego, a na drugiej widać Franklina jadącego na motocyklu, prawdopodobnie uciekającego przed policją. Obie tapety pobierzecie z oficjalnej strony internetowej (dział Game Wallpaper Collection).

Grand Theft Auto V to kolejna odsłona kultowej serii gangsterskich gier akcji, która zadebiutuje na rynku 17 września bieżącego roku na PlayStation 3 oraz Xboksie 360. Firma Rockstar Games wciąż nie potwierdziła wersji na PC. Za deweloping gry odpowiada studio Rockstar North.

Franklin jadący na motocyklu - Grand Theft Auto V - udostępniono dwie nowe grafiki koncepcyjne - wiadomość - 2013-04-16
Franklin jadący na motocyklu