Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 listopada 2008, 09:45

autor: vampire

GTA IV: The Lost & Damned trafi do pudełek?

Wygląda na to, że długo wyczekiwana dodatkowa zawartość do GTA IV będzie dostępna nie tylko w systemie cyfrowej dystrybucji. W amerykańskim sklepie internetowym GameStop, możemy składać przedpremierowe zamówienia na niemal tradycyjną edycję The Lost & Damned.

Wygląda na to, że długo wyczekiwana dodatkowa zawartość do GTA IV będzie dostępna nie tylko w systemie cyfrowej dystrybucji. W amerykańskim sklepie internetowym GameStop (screenshot poniżej), możemy składać przedpremierowe zamówienia na niemal tradycyjną edycję The Lost & Damned. Niemal, gdyż w pudełku z grą zamiast płyty znajdziemy dwustronny plakat i kartę z kodem pozwalającym na pobranie epizodu z Xbox Live Marketplace w dniu jego premiery, a więc 17 lutego przyszłego roku. Oczywiście do uruchomienia dodatku wymagane będzie posiadanie podstawowej wersji Grand Theft Auto IV.

GTA IV: The Lost & Damned trafi do pudełek? - ilustracja #1

Z tego dość oryginalnego pomysłu możemy wyciągnąć jednak pewien wniosek - cena jaką podaje GameStop, 19,99 USD (około 58 zł), stanowi odpowiednik 1600 Punktów Microsoftu, a więc prawdopodobnie wcześniejsze pogłoski okażą się prawdziwe i tyle właśnie przyjdzie nam zapłacić za pobranie rozszerzenia (jeśli oczywiście nie skusimy się na pudełkową edycję). Więcej o tym, czego możecie spodziewać się po The Lost & Damned znajdziecie w naszej wcześniejszej wiadomości.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Grand Theft Auto IV

Grand Theft Auto IV