Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 26 stycznia 2018, 11:06

autor: Góral

Gry w pudełkach - najciekawsze oferty na weekend 27-28 stycznia

Jak co piątek przejrzeliśmy oferty polskich i zagranicznych sklepów w poszukiwaniu kuszących propozycji gier pudełkowych i sprzętu. Tym razem taniej można kupić m.in. Sniper: Ghost Warrior 3 i Call of Duty: Black Ops III.

W ten weekend powody do radości mają przede wszystkim fani strzelanek. Do promocji załapały się bowiem takie gry jak Sniper: Ghost Warrior 3, Call of Duty: Black Ops III czy Battlefield 1. Ponadto warto wspomnieć o ofercie sklepu NeoNet. Korzystając ze specjalnego kodu, możecie zakupić PlayStation 4 z dyskiem o pojemności 1 TB i grą Call of Duty: WWII za 1273,09 zł.

PC-towy Sniper: Ghost Warrior 3 do wyrwania w pudełku za mniej niż 50 zł. - Gry w pudełkach - najciekawsze oferty na weekend 27-28 stycznia - wiadomość - 2018-01-26
PC-towy Sniper: Ghost Warrior 3 do wyrwania w pudełku za mniej niż 50 zł.

Gry:

Konsole:

GPC – Okazje Tygodnia

Pamiętajcie o zaglądaniu do naszej nowej Growej Porównywarki Cenowej. Najciekawsza pudełkowa promocja u naszych partnerów w tym tygodniu to:

Sklepy zagraniczne:

Zapraszamy za tydzień do lektury kolejnego zestawienia najciekawszych ofert. Po co szukać wszędzie, jeśli możemy to zrobić za Was?