Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 26 stycznia 2018, 11:15

autor: AlexB

Black Desert Online z darmowym weekendem

Rozpoczął się darmowy weekend z grą Black Desert Online. Koreańskie MMO można bezpłatnie wypróbować na platformie Steam do niedzieli 29 stycznia, do godziny 22:00 czasu polskiego.

Wiemy już, że w następny weekend na PC będzie można bezpłatnie wypróbować Fallouta 4. Natomiast w tym tygodniu włodarze firmy Valve i południowokoreańskie studio Pearl Abyss przygotowali niespodziankę dla osób preferujących zabawę raczej w większym gronie. Wczoraj o godzinie 19:00 czasu polskiego wystartował darmowy weekend Steam z grą Black Desert Online, czyli dość ciepło przyjętym high fantasy MMORPG, które zadebiutowało w 2014 roku. Aby wziąć udział w tym wydarzeniu, wystarczy wejść na tę stronę i kliknąć przycisk „Zagraj”. Tytuł zostanie automatycznie przypisany do naszego konta na Steamie. W Black Desert Online będzie można się bawić bez żadnych dodatkowych opłat do niedzieli 28 stycznia, do godziny 22:00 czasu polskiego.

Jak przystało na azjatyckie MMO, w Black Desert Online nie brakuje atrakcyjnych wirtualnych kobiet… - Black Desert Online z darmowym weekendem - wiadomość - 2018-01-26
Jak przystało na azjatyckie MMO, w Black Desert Online nie brakuje atrakcyjnych wirtualnych kobiet…

Osoby, którym przypadło do gustu Black Desert Online, mogą skorzystać z atrakcyjnej promocji na pełną wersję gry. Ceny na różne edycje dzieła studia Pearl Abyss obcięto o 50%. Po obniżkach podstawowe wydanie można zakupić za 19,99 złotych, zawierającą liczne bonusy Traveler's Package za 59,99 złotych, a przeznaczoną dla największych zapaleńców Explorer's Package za 99,99 złotych.

…lubujących się w przesadnie dużych orężach. - Black Desert Online z darmowym weekendem - wiadomość - 2018-01-26
…lubujących się w przesadnie dużych orężach.

Na razie darmowy weekend i promocja nie wpłynęły w specjalnie zauważalny sposób na bazę graczy w Black Desert Online. Według serwisu Steamcharts, niedługo po rozpoczęciu tego specjalnego wydarzenia jednocześnie w tytule studia Pearl Abyss bawiło się 17 667 osób. Liczba ta nie odbiega specjalnie od wyników osiąganych przez ten tytuł w ciągu ostatniego tygodnia. Czy w najbliższych dniach sytuacja ulegnie poprawie i czy Black Desert Online przekona do siebie niezdecydowanych oraz miłośników MMORPG, którzy nie mieli jeszcze okazji na sprawdzenie tej produkcji? Odpowiedzi na te pytania poznamy w poniedziałek.

Akcja Black Desert Online rozgrywa się w mrocznym świecie fantasy, w którym dwie frakcje – Republika Calpheonu oraz Królestwo Valencji – toczą ze sobą wojnę o tajemnicze magiczne kamienie zwane Black Stones, nadające broni i pancerzom niezwykłe właściwości. Tytuł jest na razie dostępny wyłącznie na PC. W tym roku ma się pojawić również na Xboksie One.