Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 20 października 2017, 14:24

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

Gry w pudełkach - najciekawsze oferty na weekend 21-22 października

Jak co piątek przejrzeliśmy oferty polskich i zagranicznych sklepów w poszukiwaniu kuszących propozycji gier pudełkowych i sprzętu. Tym razem taniej można kupić m.in. Far Cry 4, Agents of Mayhem i The Surge.

Witamy w kolejnym przeglądzie promocji na gry pudełkowe oraz konsole. Tym razem informujemy o wyprzedaży gier w sklepach sieci Biedronka. Nie wszystkie ceny zwalają z nóg, ale przy odrobinie szczęścia można kupić np. Far Cry 4 za niecałe 20 zł (wersja komputerowa). Oprócz tego po premierze najnowszej produkcji studia Monolith – Śródziemie: Cień Wojny – w niektórych sklepach pojawił się ciekawy zestaw na konsolę Xbox One S, zawierający rzeczony tytuł, grę FIFA 18 oraz pół roku abonamentu Xbox Live Gold. Poza tym kusi Steam Link na Steamie.

Obcy: Izolacja w edycji Nostromo na konsole PlayStation 4 i Xbox One do upolowania w Biedronce. - Gry w pudełkach - najciekawsze oferty na weekend 21-22 października - wiadomość - 2017-10-20
Obcy: Izolacja w edycji Nostromo na konsole PlayStation 4 i Xbox One do upolowania w Biedronce.

Gry:

Konsole:

GPC – Okazje Tygodnia

Pamiętajcie o zaglądaniu do naszej nowej Growej Porównywarki Cenowej. Najciekawsza pudełkowa promocja u naszych partnerów w tym tygodniu to:

Sklepy zagraniczne:

Zapraszamy za tydzień do lektury kolejnego zestawienia najciekawszych ofert. Po co szukać wszędzie, jeśli możemy to zrobić za Was?