Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 16 lutego 2018, 10:26

autor: Góral

Gry w pudełkach - najciekawsze oferty na weekend 17-18 lutego

Jak co piątek przejrzeliśmy oferty polskich i zagranicznych sklepów w poszukiwaniu kuszących propozycji gier pudełkowych i sprzętu. Tym razem taniej można kupić m.in. Assassin’s Creed: The Ezio Collection, Torment: Tides of Numenera i Steep.

Zima rozpędziła się na dobre, ale jeżeli nie wybieracie się w najbliższych dniach na narty i zamierzacie odpoczywać w domu, to być może zainteresują Was oferty na gry przygotowane przez rodzimych sprzedawców. W sieciach Saturn i Media Markt cały czas trwa promocja „PKK kup 2 zapłać za 1”. U obu sprzedawców można też nabyć limitowaną edycję Football Manager 2018 w cenie standardowego wydania. Poza tym kusi tani Torment: Tides of Numenera.

Torment: Tides of Numenera za niecałe 30 zł w eMag. - Gry w pudełkach - najciekawsze oferty na weekend 17-18 lutego - wiadomość - 2018-02-16
Torment: Tides of Numenera za niecałe 30 zł w eMag.

Gry:

Konsole:

GPC – Okazje Tygodnia

Pamiętajcie o zaglądaniu do naszej nowej Growej Porównywarki Cenowej. Najciekawsza pudełkowa promocja u naszych partnerów w tym tygodniu to:

Sklepy zagraniczne:

Zapraszamy za tydzień do lektury kolejnego zestawienia najciekawszych ofert. Po co szukać wszędzie, jeśli możemy to zrobić za Was?

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.