Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 października 2021, 17:31

God of War trafi na PC; premiera w przyszłym roku

God of War trafi wkrótce na PC. Na platformach Steam i Epic Games Store pojawiły się karty gry. Tytuł ma trafić do sprzedaży na początku przyszłego roku.

Na platformach Steam i Epic Games Store pojawiły się karty gry God of War. Oficjalnie więc kolejna popularna pozycja prosto z konsol PlayStation zawita wkrótce na PC. Tytuł ma ukazać się 14 stycznia 2022 roku. Wraz z zapowiedzią ruszyła również przedsprzedaż produkcji – przyjdzie nam za nią zapłacić 219 zł. Należy mieć jednak na uwadze, że wymagania sprzętowe nie zostały jeszcze podane, wiadomo jednak, że ma on ważyć 80 GB.

God of War na Steam

God of War w Epic Games Store

Plotki o tym, że God of War zmierza na PC, krążyły już od pewnego czasu. O porcie gry donosił użytkownik Twittera o pseudonimie CrazyLeaksOnATrain. Również przeciek z bazy danych GeForce NOW sugerował, że tytuł ten prędzej czy później zawita na PC.

God of War zadebiutowało na PS4 w kwietniu 2018 roku. Tytuł ten spotkał się z bardzo ciepłym odbiorem – średnia ocen w serwisie Metacritic wynosi 94%. Nasz recenzent przyznał mu natomiast 9,5/10 punktów.

  1. God of War - poradnik do gry

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.