Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 stycznia 2017, 20:19

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

Games with Gold na luty - Lovers in a Dangerous Spacetime, Project CARS, Monkey Island 2: Special Edition i Star Wars: The Force Unleashed

Poznaliśmy lutową ofertę Microsoftu w ramach programu Games with Gold. Abonenci usługi Xbox Live Gold otrzymają Lovers in a Dangerous Spacetime, Project CARS Digital Edition na konsolę Xbox One oraz Monkey Island 2: Special Edition i Star Wars: The Force Unleashed na Xboksa 360 i Xboksa One (wsteczna kompatybilność).

Firma Microsoft ujawniła produkcje, które w lutym trafią do oferty Games with Gold. Jest to promocja dla aktywnych abonentów Xbox Live Gold, którzy co miesiąc otrzymują rozmaite tytuły. W przypadku Xboksa One subskrypcja jest wymagana nie tylko do samego pobrania produkcji, ale także do zabawy. Natomiast na Xboksie 360 w otrzymane pozycje można grać również po wygaśnięciu abonamentu. Skoro mamy wyjaśnienia z głowy, czas przejść do rzeczy. Łącznie w przyszłym miesiącu zostaną udostępnione cztery gry – Lovers in a Dangerous Spacetime i Project Cars Digital Edition na Xboksa One oraz Monkey Island 2: Special Edition i Star Wars: The Force Unleashed na Xboksa 360 i Xboksa One (wsteczna kompatybilność).

Gry na Xboksa One:

  • Lovers in a Dangerous Spacetime (dostępna od 1 do 28 lutego) – dwuwymiarowa gra platformowa, w której kontrolujemy stację kosmiczną. By nią sterować, używać broni itd., należy przemieszczać się wewnątrz maszyny, włączając poszczególne elementy.
  • Project Cars Digital Edition (dostępna od 16 lutego do 15 marca) – gra wyścigowa o bardziej symulacyjnym charakterze. Produkcja ukazała się w maju 2015 roku i zebrała sporo pozytywnych opinii, w tym także i u nas. Tytuł chwalony jest m.in. za bardzo ładną oprawę graficzną i porządnie zrealizowany model jazdy.

Dodatkowo do 15 lutego cały czas możecie załapać się na Killer Instinct: Season 2 – Ultra Edition.

W Project Cars Digital Edition w lutym pograją posiadacze Xboksa One. - Games with Gold na luty - Lovers in a Dangerous Spacetime, Project Cars, Monkey Island 2: Special Edition i Star Wars: The Force Unleashed - wiadomość - 2017-01-24
W Project Cars Digital Edition w lutym pograją posiadacze Xboksa One.

Gry na Xboksa One i Xboksa 360:

Poniższe gry przeznaczone są na Xboksa 360, ale dzięki funkcjonalności wstecznej kompatybilności możemy w nie grać także na Xboksie One.

  • Monkey Island 2: Special Edition (dostępna od 1 do 15 lutego) – remake jednej z najsłynniejszych przygodówek point-and-click. Produkcja oferuje to samo, co oryginał z 1991 roku, ale doczekała się ulepszonej oprawy graficznej.
  • Star Wars: The Force Unleashed (dostępna od 16 do 28 lutego) – trzecioosobowa gra akcji stworzona na podstawie Gwiezdnych wojen. Fabuła przedstawia wydarzenia, które miały miejsce między trzecim i czwartym filmowym epizodem. Gracze wcielają się w ucznia Dartha Vadera, czyli stają po ciemniej stronie mocy.