Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 sierpnia 2017, 09:57

autor: Góral

Fortnite z milionem graczy. Za kilka dni ukaże się tryb Survival

Studio Epic Games pochwaliło się, że w ciągu niecałego miesiąca od momentu premiery Fortnite ma już milion graczy. Ponadto poinformowano, że 29 sierpnia zadebiutuje aktualizacja z trybem Survival.

Niecały miesiąc temu do wczesnego dostępu na konsolach Xbox One i PlayStation 4 oraz komputerach osobistych trafiła gra Fortnite – nowa produkcja zasłużonego studia Epic Games. Tytuł spotkał się z bardzo ciepłym przyjęciem ze strony graczy, gdyż w zaledwie dwa dni znalazł 500 tysięcy nabywców. Deweloper pochwalił się jednak na Twitterze, że obecnie projekt ma już milion graczy. Rezultat ten jest godny podziwu nie tylko ze względu na fakt, iż od premiery nie minął nawet miesiąc, ale też dlatego, że obecnie za dostęp trzeba zapłacić, ale już pełna wersja Fortnite dystrybuowana będzie za darmo (free-to-play). Na jej premierę poczekamy jednak do przyszłego roku.

Jeżeli jesteście zainteresowani i chcecie dołączyć do miliona innych graczy już teraz, to przyszykujcie 125 zł (PlayStation 4), 129,99 zł (Xbox One) lub 129 zł za wersję PC. Ostatnia z wymienionych jest też dostępna w wydaniu pudełkowym, w nieco bogatszej Edycji Bohaterów. Z ofertami rodzimych sprzedawców zapoznacie się w ramce obok.

Fortnite - milion graczy w niecały miesiąc od premiery. - Fortnite z milionem graczy. Za kilka dni ukaże się tryb Survival - wiadomość - 2017-08-20
Fortnite - milion graczy w niecały miesiąc od premiery.

Gra oczywiście nie jest obecnie idealna, w końcu to wczesny dostęp, ale deweloperzy zamierzają jej zapewnić długie i ciekawe życie. Np. już za kilka dni, a dokładniej pisząc 29 sierpnia, ukaże się aktualizacja Survive the Storm z trybem Survival. Polegać ma on oczywiście na przetrwaniu jak najdłużej – im więcej wytrzymamy, tym lepsze nagrody otrzymamy. Poza tym patch wprowadzi system burz, wpływający zarówno na postacie, jak i przeciwników. Krótko pisząc, będzie się działo.