Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 września 2017, 19:35

autor: Krystian "Vergil" Pieniążek

Tryb Battle Royale trafi do Fortnite pod koniec miesiąca

Fortnite doczeka się kolejnego wariantu rozgrywki, którym będzie Battle Royale, znany choćby z bestsellerowego Playerunknown’s Battlegrounds. Firma Epic Games podzieliła się z graczami jego datą premiery, a także opublikowała zwiastun zdradzający konkrety na temat zawartości przygotowanej przez deweloperów.

Zwycięski pochód Playerunknown’s Battlegrounds trwa w najlepsze i nic nie wskazuje na to, by szał na rozgrywkę w trybie Battle Royale miał się prędko zakończyć. Nic zatem dziwnego, że firma Epic Games również postanowiła zdobyć na własność kawałek tego smakowitego tortu. Studio zapowiedziało, że tryb Battle Royale trafi do jej najnowszego dzieła, czyli Fortnite, 26 września. Nim przejdziemy do omówienia przygotowanej przez twórców zawartości, rzućmy okiem na opublikowany przez nich zwiastun.

W nowym wariancie rozgrywki opracowanym przez Epic Games setka graczy zostanie wrzucona na gigantycznych rozmiarów mapę – zgodnie z zasadami, jakimi rządzi się ten tryb, zwycięstwo zagwarantuje sobie osoba, która jako ostatnia utrzyma się przy życiu. Jak będzie można tego dokonać? Cóż, autorzy nie zamierzają w żaden sposób ograniczać swoich fanów, zatem w drodze do wygranej wykorzystamy zarówno konwencjonalny arsenał, jak i pułapki, które zastawimy na niczego niespodziewających się oponentów – oczywiście nic nie będzie stało na przeszkodzie, by wznosić struktury obronne i tym samym uprzykrzyć życie adwersarzom.

Jedna mapa i setka graczy strzelających, budujących i zastawiających pułapki – tak w skrócie można opisać tryb Battle Royale, który pod koniec bieżącego miesiąca trafi do Fortnite. - Tryb Battle Royale trafi do Fortnite pod koniec miesiąca - wiadomość - 2017-09-12
Jedna mapa i setka graczy strzelających, budujących i zastawiających pułapki – tak w skrócie można opisać tryb Battle Royale, który pod koniec bieżącego miesiąca trafi do Fortnite.

Warto odnotować, że Fortnite może się pochwalić niemałym sukcesem – zaledwie miesiąc wystarczył, by tytuł trafił w ręce miliona graczy, czym twórcy nie omieszkali się pochwalić. Jako ciekawostkę należy też dodać, że pozycję można obecnie nabyć we Wczesnym Dostępie – po premierze zostanie natomiast udostępniona całkowicie za darmo, nawet pomimo tego, że w polskich sklepach można się natknąć na standardowe, pudełkowe wydanie.