Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 sierpnia 2014, 13:30

autor: Renox

Fortnite - obejrzyj nowy gameplay ze strzelanki od Epic Games

W sieci pojawił się spory materiał wideo prezentujący rozgrywkę w grze Fortnite. Nagranie okraszone zostało solidnym komentarzem jednego z twórców – Camerona Winstona – i pozwala bliżej przyjrzeć się jednemu z dostępnych trybów rozgrywki.

Opublikowano nowy gameplay z Fortnite okraszony komentarzem jednego z twórców. - Fortnite - obejrzyj nowy gameplay ze strzelanki od Epic Games - wiadomość - 2014-08-24
Opublikowano nowy gameplay z Fortnite okraszony komentarzem jednego z twórców.
Fortnite w skrócie:
  • Deweloper/Wydawca: Epic Games
  • Gatunek: kooperacyjna gra akcji oparta na modelu free-to-play
  • Platformy sprzętowe: PC, X360, PS3
  • Termin premiery: nieznany (gra jest na razie w fazie alfa testów)

Fortnite to kooperacyjna strzelanka ze stajni studia Epic Games, która oparta została na modelu free-to-play. Deweloperzy opublikowali kilka dni temu nowy materiał wideo z omawianej produkcji, który przede wszystkim pozwala zobaczyć nowe fragmenty rozgrywki, jak również umożliwia lepsze zapoznanie się z grą tym, którzy nie mieli z nią jeszcze styczności.

Cameron Winston, projektant systemów, mówi sporo chociażby o eksploracji świata i wynikających z niej profitów, klasach postaci, pozyskiwaniu surowców, budowaniu budynków obronnych w trybie „Obrona Fortu”, implementowaniu pułapek, walce z przeciwnikami i wielu innych interesujących szczegółach. Niżej umieszone nagranie bez wątpienia zainteresuje więc wszystkich graczy wyczekujących Fortnite.

Fortnite - obejrzyj nowy gameplay ze strzelanki od Epic Games - ilustracja #2Fortnite to trzecioosobowa strzelanka produkcji Epic Games, stanowiąca ciekawe połączenie gry akcji, sandboxa oraz RPG, oparta na modelu biznesowym free-to-play. Istotnym elementem zabawy – wbrew pozorom – okazuje się być fabuła, która obok lekkiego klimatu i wszechobecnej rozwałki stanowić będzie jeden z głównych filarów tej dynamicznej rozgrywki. Tytuł znajduje się obecnie w fazie alfa testów (zapisać możecie się do nich pod tym linkiem), dlatego też data premiery tejże produkcji na razie owiana jest tajemnicą. Wiemy jednak na pewno, że tytuł ukaże się na wstępie w wersji na komputery PC.

Ostatnia aktualizacja: 2014-08-24

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Fortnite

Fortnite