Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 czerwca 2012, 20:36

autor: Łosiu

Final Fantasy VII wraca na PC przez Steam?

Jest szansa, że Cloud i Sephiroth ponownie zagoszczą na monitorach komputerów. Uważni gracze dotarli do nowej strony Square Enix, z której wynika, że rozszerzona edycja Final Fantasy VII wkrótce trafi na Steam.

Na platformie Steam może pojawić się nowa edycja Final Fantasy VII. Jeżeli wierzyć przeciekom, zostanie ona rozbudowana o kilka całkowicie nowych opcji. Wśród nich miałby znaleźć się system 36 osiągnięć, profile online, dzięki którym możemy porównywać postępy z innymi graczami, zapisywanie w chmurce, a także przedmiot „character booster”, który w kryzysowych chwilach podnosi zdrowie i manę postaci. Cena miałaby wynosić 10 euro.

Takie informacje pojawiły się na założonej przez Square Enix stronie http://finalfantasyviipc.com. Zaraz po tym jak te pogłoski trafły na fora internetowe, stronę skasowano i pozostała po niej jedynie kopia wykonana przez Google.

Final Fantasy VII wraca na PC przez Steam? - ilustracja #1

Pierwsze plotki o Final Fantasy na platformie Valve pojawiły się już rok temu, jednak od tamtej pory niczego oficjalnie nie potwierdzono. Cyfrowa kopia klasycznej „siódemki” na PSN stała się prawdziwym hitem. Pokazuje to, że mimo upływu lat i kanciastych postaci gra nadal zdobywa uznanie. Tym bardziej, że zgodnie ze słowami Yoshinoriego Kitase, producenta marki, wyczekiwany od lat, nowoczesny remake nigdy nie powstanie.

Ostatnia aktualizacja: 2012-06-21

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.