Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release "Techland Press Release" 26 lutego 2010, 18:33

East India Company Antologia w planie wydawniczym Techlandu

Techland poinformował, że w jego planie wydawniczym znalazła się doskonała morska strategia taktyczna Antologia East India Company.

(Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji GRY-OnLine.)

Techland poinformował, że w jego planie wydawniczym znalazła się doskonała morska strategia taktyczna Antologia East India Company.

Wydawana na świecie przez Paradoks Interactive, East India Company w wersji Antologia to podstawowa, zremasterowna wersja gry.

Została ona poprawiona względem uwag i opinii samych graczy. Gracze będą mogli objąć dowództwo nad jedną z 8 frakcji i poprowadzić swoją Kompanię Wschodnioindyjską do dominacji na oceanach, korzystając przy tym z handlu, zabiegów dyplomacyjnych oraz siejących postrach dział burtowych swojej flotylli . Jedną z cech charakterystycznych EIC:A jest możliwość osobistego dowodzenia wybranymi statkami podczas bitwy morskiej.

W pudełku z grą znajdą się również wszystkie dodatki jakie wyszły do tej pory: Battle of Trafalgar, Privateer oraz Pirate Bay.

Battle of Trafalgar opowiada o jednej z największych bitew morskich w dziejach ludzkości, gdy Napoleon planował inwazję na Wyspy Brytyjskie. Gracz będzie mógł objąć dowodzenia nad Flotą Nelsona lub zjednoczoną flota Francusko – Hiszpańską. W dodatku zajmiemy się raczej rozgrywaniem epickich bitew aniżeli martwieniem się o dyplomację czy handel.

Privateer pozwala graczowi wcielić się w rolę korsarza, który może służyć pod banderą jednej z 8 frakcji. W dodatku tym gra jest bardziej zorientowana na wykonywanie zleconych misji, aniżeli na handlowaniu czy na dyplomacji. Gracze mogą wykonywać takie misje jak szmuglowanie zabronionych towarów, blokowanie portów, czy też polowanie na statki przewożące wrogich magnatów.

Pirate Bay z kolei umożliwia zagranie frakcją piratów, gdzie gracz ma do swojej dyspozycji jedynie jedną flotę i jednego kapitana, oraz 20 lat aby zebrać jak najwięcej łupów.

Na płycie z grą znajdować się będzie Fan Kit a w nim oryginalny soundtrack, developer’s diary, opisujące przebieg procesu tworzenia gry oraz trailery i screeny.

East India Company Antologia jest grą strategiczno – taktyczną rozgrywającą się na przełomie XVII i XVIII wieku. Łącząc wątek ekonomiczno – dyplomacyjny z epickimi bitwami morskimi East India Company jest jedną z niewielu gier pozwalającą w pełni poczuć klimat XVII w. wojen morskich o dominację nad światem.

East India Company Antologia będzie miała premierę 18 marca i ukaże się w cenie 69,90 zł