Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 listopada 2008, 14:38

autor: Animol

Dziś premiera Chronicles of Mystery - Rytuał Skorpiona

Dzisiaj nastąpiła premiera kolejnej przygodówki CITY interactive – Chronicles of Mystery: Rytuał Skorpiona. Gra została wydana jednocześnie na świecie oraz w Polsce.

Dzisiaj nastąpiła premiera kolejnej przygodówki CITY interactiveChronicles of Mystery: Rytuał Skorpiona. Gra została wydana jednocześnie na świecie oraz w Polsce.

Ekipa tworząca Rytuał Skorpiona ma na swoim koncie takie tytuły, jak m.in. Schzim, Sentinel: Strażnik Grobowca czy – z nowszych – Art of Murder: Sztuka Zbrodni, dlatego też fanów gier przygodowych nie trzeba będzie zachęcać dwa razy do zapoznania się również z tą pozycją.

W grze wcielamy się w postać Sylvie Leroux, a naszym zadaniem jest rozwikłanie zagadki tajemniczego zaginięcia jej wujka, archeologa Oliviera Leroux. Podczas rozgrywki odwiedzimy wiele egzotycznych i historycznych lokacji, m.in. Watykan, Maltę oraz Istambuł, a wszystko to zaprezentowane w trójwymiarowej grafice, opartej na silniku Virtools Engine (wykorzystywanym już wcześniej w obu częściach Syberii, a także w Post Mortem).

Dziś premiera Chronicles of Mystery - Rytuał Skorpiona - ilustracja #1

Gra ukazała się w naszym kraju na platformę PC w wersji z Polskimi napisami, a sugerowaną cenę detaliczną ustalono na poziomie 49,99 PLN. Zapraszamy do zapoznania się z przygotowaną przez nas recenzją oraz pozostałymi informacjami, które znajdziecie jak zwykle w Encyklopedii.