Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 października 2014, 11:52

autor: Góral

Dying Light - pre-orderowcy wcielą się w potężnego zombie

Firma Techland opublikowała nowy zwiastun Dying Light, przedstawiający tryb Be the Zombie, w którym jeden z graczy wciela się w Night Huntera i nawiedza inne osoby. Możliwość wejścia w skórę tego zombie zarezerwowana jest dla osób składających zamówienia przedpremierowe.

Studio Techland opublikowało nowy zwiastun gry Dying Light, zatytułowany Be the Zombie. Jak łatwo się domyślić, skupia się on na zaprezentowaniu trybu multiplayer, w którym jeden z graczy wciela się w potężnego zombie Night Huntera, dysponującego unikalnym systemem poruszania i zdolnościami, które będziemy ulepszać za otrzymane punkty doświadczenia. W przesłanej wiadomości prasowej wyjaśniono, że: „Inwazje są nieodłączną częścią Dying Light i będą dostępne na wszystkich platformach, dla wszystkich graczy online od dnia premiery gry”, ale w postać stwora będą mogły wcielić się tylko osoby, które złożą zamówienie przedpremierowe. Dying Light ukaże się w Polsce 30 stycznia 2015 roku na konsolach PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3, Xbox 360 oraz komputerach PC.

Przy okazji dowiedzieliśmy się jeszcze, że produkcja zapewni ponad 50 godzin zabawy. Nie zdradzono dokładnie czego tyczy się taka ilość czasu, ale raczej nie chodzi tylko o wątek fabularny, a o wszystkie misje główne i poboczne, znajdźki itd.

Dying Light - pre-orderowcy wcielą się w potężnego zombie; gra zapewni 50 godzin zabawy - ilustracja #1Dying Light to kolejna gra akcji tworzona przez polskie studio Techland. Tytuł czerpie pomysły z serii Dead Island, dodając do tego system poruszania się rodem z Mirror’s Edge. W produkcji wcielamy się w jednego z bohaterów, starających się przetrwać w metropolii, której mieszkańcy zostali zainfekowani tajemniczym wirusem, zmieniającym ich w krwiożercze zombie. Rozgrywka podzielona jest na dwie części odpowiadające cyklowi dnia i nocy. Gdy jest jasno można swobodnie eksplorować udostępniony teren, gdyż przeciwnicy są mniej aktywni. Natomiast po zapadnięciu zmroku nie pozostaje nam nic innego jak ucieczka, gdyż wrogowie stają się znacznie bardziej agresywni.

W Dying Light wcielimy się w takiego przyjemniaczka. - Dying Light - pre-orderowcy wcielą się w potężnego zombie; gra zapewni 50 godzin zabawy - wiadomość - 2014-10-03
W Dying Light wcielimy się w takiego przyjemniaczka.
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach
Dying Light

Dying Light