Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 czerwca 2014, 16:26

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

Dragon Age: Inkwizycja - wyciekło nagranie z zamkniętego pokazu

Przy okazji tegorocznych targów E3 firma Electronic Arts opublikowała nowy zwiastun gry cRPG Dragon Age: Inkwizycja oraz zaprezentowała rozgrywkę serwisom IGN i Twitch.tv. Jednak oprócz tego zorganizowano również zamknięty pokaz, z którego nagranie właśnie przedostało się do Internetu.

Do sieci przedostało się nagranie wideo z zamkniętego pokazu wyczekiwanej gry cRPG Dragon Age: Inkwizycja (Dragon Age: Inquisition). Materiał nie jest może najlepszej jakości, ale pozwala obejrzeć kilkunastominutową rozgrywkę, w tym walkę ze smokiem. Gdyby firma Electronic Arts usunęła powyższe nagranie, to być może uda Wam się je obejrzeć w tym miejscu. Przy okazji dowiedzieliśmy się, że gra nie otrzyma 40 głównych zakończeń, jak sugerowano wcześniej, lecz tylko kilka, a pozostałe będą wariacjami na ich temat, uzależnionymi od dokonanych podczas przygody wyborów.

Jednocześnie przypominam, że w ostatnich dniach otrzymaliśmy także nowy zwiastun z Dragon Age: Inkwizycja oraz 10 minutowy pokaz rozgrywki przeprowadzony dla serwisów IGN i Twitch.tv. Tytuł ukaże się w Polsce na konsolach Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, PlayStation 3 i komputerach PC 9 października.

Dragon Age: Inkwizycja to trzecia odsłona jednej z najpopularniejszych serii gier cRPG ostatnich lat. Tytuł powstaje w studiu BioWare i zabierze nas do pogrążonego w chaosie świata Thedas. Gracz wcieli się w przywódcę Inkwizycji – organizacji starającej się powstrzymać inwazję demonów.