Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 czerwca 2014, 20:17

autor: Marcin "Sarge" Skierski

Dragon Age: Inkwizycja - nowy trailer; premierowe DLC najpierw na XONE i X360

Firma Microsoft pochwaliła się na swojej konferencji prasowej podczas targów E3, że premierowa zawartość do gry Dragon Age: Inkwizycja pojawi się najpierw na Xboksie One oraz Xboksie 360. Ujawniono także nowy zwiastun produkcji studia BioWare.

Na konferencji prasowej firmy Microsoft na targach E3 pokazano nowy zwiastun gry Dragon Age: Inkwizycja. Materiał wideo przedstawia sceny działające na silniku gry, dzięki czemu można przyjrzeć się bliżej grafice najnowszego dzieła studia BioWare. Niestety, twórcy nie zdecydowali się na zaprezentowanie dłuższego fragmentu rozgrywki, mimo że do premiery pełnej wersji pozostało zaledwie kilka miesięcy. Dla wielu osób ważną informacją będzie zapowiedź, że premierowe DLC do Dragon Age: Inkwizycja ukaże się w pierwszej kolejności na konsolach z rodziny Xbox. Oznacza to najprawdopodobniej, że pierwsze dodatki DLC do omawianego tytułu pojawią się najpierw na Xboksie One i Xboksie 360, a dopiero później na PC, PlayStation 4 oraz PlayStation 3. Zawartość tych rozszerzeń nie jest jeszcze znana.

Dragon Age: Inkwizycja ukaże się 9 października w Polsce

Dragon Age: Inkwizycja to trzecia odsłona popularnej serii RPG-ów od studia BioWare. Tytuł ukaże się w naszym kraju 9 października bieżącego roku na PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xboksie One oraz Xboksie 360. Firma Electronic Arts Polska przygotuje polską kinową wersję językową na wszystkich platformach sprzętowych oprócz konsol nowej generacji.