Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 czerwca 2014, 20:22

Dead Rising 3 otrzymało nowe, arcade'owe DLC

Podczas swojej konferencji Microsoft zaprezentował graczom następne DLC do Dead Rising 3, w którym zagramy postaciami z dotychczasowych produkcji Capcomu. Jest ono dostępne do pobrania już teraz na Xbox Live.

Seria Dead Rising nigdy nie traktowała się zbyt poważnie, przeciwstawiając radosną rozwałkę setek żywych trupów i improwizowane bronie ponuremu klimatowi i śmiertelnej powadze. DLC, które właśnie wylądowało na Xbox Live, to ukoronowanie takiego właśnie podejścia – podczas E3 zaprezentowano dodatkową zawartość, dzięki której zabijanie hord zombie będzie możliwe już nie tylko przy pomocy postaci stworzonych na potrzeby gry, ale także niektórymi bohaterami z dotychczasowych produkcji Capcomu. Wszystko w arcade'owym stylu, ze zbieraniem „znajdziek” i charakterystycznymi atakami.

Walka zombie z najbardziej znanymi postaciami Capcomu zapowiada się arcyciekawie. - Dead Rising 3 otrzymało nowe, arcade'owe DLC - wiadomość - 2014-06-09
Walka zombie z najbardziej znanymi postaciami Capcomu zapowiada się arcyciekawie.

Super Ultra Dead Rising 3 Arcade Remix Hyper Edition Ex Plus Alpha, bo pod tak wdzięczną nazwą kryje się nowa dodatkowa zawartość, zostało zapowiedziane wraz ze zwiastunem podczas dzisiejszej konferencji Microsoftu na E3. Na krótkim klipie mogliśmy zobaczyć zarówno takie postaci, jak Protomana, Chun-Li oraz innych bohaterów z kultowej serii Street Fighter, ale także ukrytą postać z Resident Evil 2, czyli Tofu. Klimat produkcji z automatów ma rozbudować oddany do dyspozycji gracza spory arsenał finisherów, power-upów oraz dodatkowych plansz. Dla fanów zabawy z przyjaciółmi przygotowano tryb kooperacji dla czterech osób.

Na razie DLC wylądowało na Xbox Live, ale nie można wykluczyć, że gdy Dead Rising 3 trafi na komputery, także posiadacze PC będą mogli z niego skorzystać. Do tego czasu posiadacze konsol Microsoftu mogą spokojnie przechwalać się, że tylko oni wiedzą, jak w czasie zombie apokalipsy da sobie radę na przykład Vega.

  1. Dead Rising 3 w Encyklopedii Gier

Jakub Mirowski

Jakub Mirowski

Z GRYOnline.pl związany od 2012 roku: zahaczył o newsy, publicystykę, felietony, dział technologiczny i tvgry, obecnie specjalizuje się w tematach, które mało kto czyta. Napisał zarówno recenzje trzech odsłon serii FIFA, jak i artykuł o afrykańskiej lodówce low-tech. W kwestii gier jego zakres zainteresowań jest nieco węższy i ogranicza się do wszystkiego, co wyrzuci z siebie FromSoftware, co ciekawszych indyków i tytułów typowo imprezowych. Poza GRYOnline.pl jego materiały na temat uchodźców, migracji oraz zmian klimatycznych publikowane były m.in. w Krytyce Politycznej, OKO.press i Nowej Europie Wschodniej.

więcej