Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 sierpnia 2021, 09:36

Diablo 2: Resurrected - wyciekł możliwy termin beta-testów

Dzięki nieuwadze serwisu Microsoft Store najpewniej poznaliśmy datę startu bety Diablo II: Resurrected. Testy mają ruszyć w przyszłym tygodniu.

Możliwe, że właśnie poznaliśmy datę startu bety Diablo II: Resurrected, czyli odświeżonej wersji klasycznego hack’n’slasha studia Blizzard Entertainment. Spostrzegawczy fani odnaleźli w sklepie Microsoft Store informację, że beta-testy ruszą 17 sierpnia.

Wzmiankę tę szybko usunięto z serwisu, ale mleko już się rozlało i kilka osób zdążyło zrobić screeny. Najpewniej ktoś pospieszył się i podał ten termin na stronie wcześniej, niż powinien. Oczywiście mógł to być także zwykły błąd, ale tego typu przecieki z Microsoft Store najczęściej okazują się prawdziwe.

Te informacje pasują do tego, co studio Blizzard Entertainment ogłosiło wcześniej na temat testów. Autorzy informowali, że beta wystartuje w sierpniu tego roku. Testy będą miały charakter otwarty, ale osoby z pre-orderami otrzymają do nich dostęp wcześniej niż reszta społeczności. Spodziewamy się, że 17 sierpnia to dzień, kiedy zabawę będą mogli rozpocząć gracze, którzy kupią grę w przedsprzedaży.

Przypomnijmy, że w becie wśród grywalnych klas znajdzie się amazonka, barbarzyńca, czarodziejka, druid oraz paladyn. Natomiast na możliwość zagrania nekromantą oraz zabójczynią poczekamy do premiery.

Diablo II: Resurrected zmierza również na PlayStation 4, Xboksa One, PS5, Xboksa Series X/S oraz Nintendo Switch. Premiera gry nastąpi 23 września tego roku.

Diablo 2: Resurrected - wyciekł możliwy termin beta-testów - ilustracja #1
Źródło: crimson4649.
  1. Jestem zachwycony Diablo 2 Resurrected, ale nie wiem, dla kogo jest ta gra
  2. Diablo 2: Resurrected – oficjalna strona