Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 września 2022, 21:36

autor: Zuzanna "ZuzoliK" Domeradzka

Wyszedł update 2.5 do Diablo 2 Resurrected; Obszary Grozy już dostępne

Aktualizacja 2.5 do Diablo II: Resurrected jest nareszcie dostępna. Po kilku tygodniach publicznych testów można ruszać na Obszary Grozy w grze i nie tylko.

Źródło obrazka: Blizzard.

19 września zakończyły się publiczne testy dużej aktualizacji 2.5 do Diablo II: Resurrected, a dzisiaj weszła ona oficjalnie do gry. Największą atrakcją są zdecydowanie Obszary Grozy (ang. Terror Zones), które mają za zadanie pomóc graczom osiągnąć maksymalny 99 poziom.

Aby móc je w ogóle odblokować, trzeba przejść grę wraz z dodatkiem, tj. pokonać Baala. Jeśli już osiągnęliście to wymaganie, będziecie mieli od razu dostęp do Obszarów. Będzie można odwiedzać je co godzinę, by stanąć do walki z przeciwnikami silniejszymi od Waszych bohaterów o co najmniej dwa poziomy od Waszej postaci (co nie uległo zmianie od PST).

Dodatkową informacją podaną przez Blizzard są sposoby komunikowania graczowi wejścia do Obszarów Grozy. Tych ma być kilka, m.in. wyświetlanie specjalnej ikony obok nazw potworów czy odtwarzanie specjalnych efektów dźwiękowych oraz wizualnych.

Lekkiej zmianie uległa nazwa Osłabiających Talizmanów (ang. Sundering Charms), wcześniej będących po prostu unikalnymi Wielkimi Talizmanami Osłabienia (ang. Sundered Charms). Poza tym wciąż umożliwiają one zmniejszenie odporności przeciwników zupełnie niewrażliwych na określone typy obrażeń, w związku z czym występują w sześciu odmianach.

Warto zwrócić uwagę na to, że Osłabiające Talizmany będą możliwe do zdobycia dla nowych postaci biorących udział w drugim sezonie rankingowym, który rozpocznie się 6 października. Ponadto będą one wypadały tylko z potworów z Obszarów Grozy.

  1. Diablo 2 Resurrected - poradnik do gry
  2. Diablo 2 Resurrected - recenzja
  3. Blizzard Entertainment - oficjalna strona