Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 sierpnia 2021, 22:28

autor: Szarmancki

Poznaliśmy szczegóły na temat beta-testów Diablo 2: Resurrected

Testy beta Diablo II: Resurrected rozpoczną się wcześniej, niż się wydawało, bo już w ten weekend. Natomiast w przyszłym tygodniu wystartuje otwarta beta remastera.

Firma Blizzard na swojej oficjalnej stronie internetowej oraz w serwisie Twitter poinformowała o zbliżającym się rozpoczęciu beta-testów Diablo II: Resurrected. Post został przedstawiony w formie planszy prezentującej drogę do oficjalnej premiery gry, wypadającej na 23 września bieżącego roku. W dniach 13–17 sierpnia odbędzie się pierwszy etap: „wczesny dostęp do beta-testów” (start o godzinie 19:00). Natomiast od 20 do 23 sierpnia produkcja będzie dostępna w ramach otwartej bety. Co ciekawe, wczoraj ukazał się przeciek dotyczący możliwej daty rozpoczęcia bety, lecz był on błędny.

Poznaliśmy szczegóły na temat beta-testów Diablo 2: Resurrected - ilustracja #1
Źródło: https://twitter.com/Diablo/status/1425140295105142788

Testy będą odbywać się na platformach PC, Xbox One i Series X|S oraz PlayStation 4 i 5. W weekendzie wczesnego dostępu do bety będą mogli wziąć udział wszyscy nabywcy Diablo II: Resurrected lub rozszerzonej wersji Prime Evil Collection. Otwarta beta od 20 sierpnia również ruszy o godzinie 19:00, a sprawdzić grę będzie mógł każdy posiadacz wyżej wspomnianych platform.

Warto dodać, że podczas weekendowych testów fani będą mogli bawić się wraz ze swoimi przyjaciółmi w ramach gry wieloosobowej do 8 graczy. Co więcej, postęp z rozgrywki będzie można przenosić między wszystkimi obsługiwanymi urządzeniami. Dostępne będą również starcia pomiędzy graczami w formie PbP. Osoby zainteresowane fabułą mogą być spokojne, ponieważ w trakcie testów dostępne będą dwa pierwsze akty tytułu, czyli „Niewidzące Oko” oraz „Tajemnice Vizjerei”.

Więcej informacji o testach beta znajdziecie w artykule na oficjalnej stronie internetowej Blizzarda. Nie zapomnijcie sprawdzić wymagań sprzętowych dla komputerów osobistych, by mieć pewność, że wyciągnięcie z Diablo II: Resurrected całą esencję tej gry.