Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 czerwca 2021, 11:40

W sierpniu zagramy w Diablo 2: Resurrected; deweloperzy zapowiadają otwartą betę

Już niedługo gracze znów będą mogli przetestować Diablo 2: Resurrected. Na sierpień przewidziano bowiem otwartą betę trybu wieloosobowego.

W SKRÓCIE:
  • W sierpniu rozpoczną się otwarte beta-testy Diablo 2: Resurrected.
  • W ich trakcie przetestujemy 5 z 7 dostępnych postaci.
  • Nie zdradzono daty rozpoczęcia testów.

Za kilka miesięcy pojawi się kolejna okazja, by sprawdzić jak prezentuje się odświeżona wersja kultowego hack’n’slasha od Blizzard Entertainment. Na sierpień zaplanowano bowiem otwartą betę trybu wieloosobowego w Diablo 2: Resurrected. Na razie nie zdradzono daty rozpoczęcia testów. Poinformowano jednak, że osoby, które zakupiły grę w przedsprzedaży otrzymają do bety wcześniejszy dostęp. Udostępniono także nowy zwiastun.

Deweloperzy ujawnili również, jakie postacie przyjdzie nam przetestować w sierpniu. Będą to amazonka, barbarzyńca, czarodziejka, druid oraz paladyn. Niestety nekromanta oraz zabójczyni pojawią się w grze dopiero w momencie jej premiery.

Nie będziemy jednak musieli czekać na nią wyjątkowo długo. Diablo 2: Resurrected pojawi się bowiem na rynku 23 września. Gra dostępna będzie na pecetach, PS4 i PS5, Switchu oraz Xboksie One i Series S/X.

E3 2021