Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 lutego 2016, 12:27

autor: Draug

Destiny z kolejnym dużym dodatkiem w tym roku; sequel w 2017

Przy okazji ostatniego raportu finansowego Activision ujawniło plany na przyszłość gry Destiny. Jeszcze w tym roku doczekamy się następnego dużego dodatku do strzelanki studia Bungie, zaś w 2017 roku wyjdzie Destiny 2. Ponadto na wiosnę ukaże się kolejna ważna aktualizacja do "jedynki".

Od ostatniego większego wydarzenia w dziejach Destiny – premiery dodatku The Taken King – minęło prawie pół roku, więc już najwyższy czas na nowe zapowiedzi. - Destiny z kolejnym dużym dodatkiem w tym roku; sequel w 2017 - wiadomość - 2016-02-12
Od ostatniego większego wydarzenia w dziejach Destiny – premiery dodatku The Taken King – minęło prawie pół roku, więc już najwyższy czas na nowe zapowiedzi.

Przy okazji raportu finansowego podsumowującego rok 2015 (po więcej informacji z nim związanych zapraszam Was do tej wiadomości) firma Activision Blizzard uchyliła rąbka tajemnicy w temacie przyszłości marki Destiny. Przede wszystkim zdradzono, że w 2017 roku doczekamy się kontynuacji z prawdziwego zdarzenia (co jest dość naturalną koleją rzeczy, skoro niedawno ujawniono, że Destiny 2 nie wyjdzie w 2016). Niewiele więcej do powiedzenia wydawca miał o pierwszej części – zdradził tylko, że w bieżącym roku jedynka zostanie wzbogacona o kolejne „duże rozszerzenie”. Ponadto Activision pochwaliło się, że do końca 2015 roku Destiny przyciągnęło ponad 25 milionów użytkowników (liczba ta pokrywa się z rezultatem z początku listopada), którzy spędzili w grze prawie 3 miliardy godzin.

Troszkę więcej światła na najbliższą przyszłość omawianej produkcji rzucili sami jej twórcy, studio Bungie. Zapowiedzieli, że na wiosnę doczekamy się kolejnej dużej aktualizacji (takiej jak ta z grudnia, która poprawiła prawie każdy aspekt gry i wprowadziła Sparrow Racing). Znajdziemy w niej m.in. nowy sprzęt do zdobycia oraz świeże wyzwania dla graczy PvE.