Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 lutego 2010, 09:45

autor: Jiker

Demo Yakuza 3 na europejskim PlayStation Network

Firma SEGA udostępniła za pośrednictwem PlayStation Network wersję demonstracyjną przygodowej gry akcji Yakuza 3. W sieci opublikowane zostały także nowe materiały multimedialne.

Firma SEGA udostępniła za pośrednictwem PlayStation Network wersję demonstracyjną przygodowej gry akcji Yakuza 3. W sieci opublikowane zostały także nowe materiały multimedialne.

Demo pozwala posiadaczom PlayStation 3 wcielić się w głównego bohatera gry, Kazumę Kiryu, oraz zaliczyć kilka misji pobocznych. Miłośnicy cyklu mogą również wziąć udział w dwóch starciach, zapoznając się w ten sposób z rozbudowanym modelem walki.

Demo Yakuza 3 na europejskim PlayStation Network - ilustracja #1

Na łamach oficjalnej strony Yakuza 3 znajdziecie natomiast najnowszy zwiastun produkcji, prezentujący najważniejszych bohaterów historii. Ponadto w naszej galerii umieściliśmy kilkanaście nowych zrzutów ekranowych z gry. Waszej uwadze polecamy również jeden z ostatnich filmów z cyklu Gramy!, w którym redakcja tvgry.pl przedstawiła kilka najistotniejszych elementów Yakuza 3. Nie zapominajcie także zerknąć do recenzji japońskiej wersji gry, którą zamieściliśmy na łamach gry-online.pl w marcu ubiegłego roku.

Pełna edycja dzieła studia Amusement Vision trafi do europejskich sklepów 12 marca. Produkcja zostanie wydana w wersji z japońskim dubbingiem oraz angielskimi napisami. Standardowo w pudełku z grą znajdziemy ścieżkę dźwiękową, kod uprawniający do pobrania czterech darmowych DLC, a także płytę CD z interaktywnymi materiałami na temat przygód Kazumy Kiryu.

Przypominamy jednocześnie, że Yakuza 3 została wydana oryginalnie w Japonii jako Rya Ga Gotoku 3 na początku 2009 roku. Sprzedała się tam w nakładzie przekraczającym 500 tysięcy egzemplarzy. Aktualnie tamtejsi gracze przygotowują się już do premiery odsłony numer cztery (pięć jeśli liczyć feudalną Yakuza: Kenzan!), która trafi do sprzedaży 18 marca. Twórcy zdecydowali się w niej na ciekawy zabieg – głównych bohaterów będzie czterech (m.in. Kazuma Kiryu), w związku z czym możemy oczekiwać jeszcze bardziej rozbudowanego wątku fabularnego.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Yakuza 3

Yakuza 3