Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 lutego 2020, 15:50

Demo NiOh 2, nowe gry twórców Shadowrun Returns i inne wieści

Dziś piszemy o twórcach BattleTech, którzy pracują nad dwoma nowymi tytułami, sprzedaży Tekkena 7 oraz NiOh 2, które osiągnęło złoty status i otrzyma kolejnego triala. Witajcie w wieściach ze świata.

Twórcy BattleTech pracują nad dwiema nowymi grami

Blisko dwa lata minęły od premiery taktycznej gry bitewnej BattleTech. Przez ten czas odpowiedzialne za produkcję Harebrained Schemes ograniczało się jedynie do wydawania kolejnych rozszerzeń oraz darmowych aktualizacji do niej (najnowszy patch, oznaczony numerem 1.9, zadebiutuje jeszcze w tym miesiącu i doda do tytułu między innymi 16 wariantów mechów). Taki stan rzeczy powinien się jednak wkrótce zmienić. Mitch Gitelman, współzałożyciel amerykańskiego studia, zdradził na specjalnym wideo stanowiącym podziękowanie dla graczy za wsparcie, że jego zespół zajmuje się pracą nad dwoma niezapowiedzianymi jeszcze projektami. Szczegóły na ich temat nie zostały podane, lecz fani spekulują, że jednym z nich może być kolejne RPG ze świata Shadowrun.

Przypominamy, że BattleTech został ufundowany przez społeczność na Kickstarterze. Tytuł okazał się ogromnym hitem tego serwisu i zebrał przeszło 2,6 miliona dolarów.

Tekken 7 z 5 milionami sprzedanych egzemplarzy

Tekken to jedna z najbardziej kultowych serii mordobić w historii, posiadająca fanów na całym świecie. O jej popularności mogą świadczyć wyniki sprzedaży jej ostatniej dużej odsłony. Jak podał na Twitterze Katsuhiro Harada, dyrektor cyklu w firmie Bandai Namco Entertainment, do końca 2019 roku Tekken 7 sprzedał się na PC, PlayStation 4 oraz Xboksie One w 5 milionach egzemplarzy. Warto zauważyć, że jeszcze w lipcu japońska firma chwaliła się (via Gematsu), iż tytuł rozszedł się w 4 milionach sztuk. Zatem jak nietrudno obliczyć, w pół roku to graczy trafił kolejny milion kopii bardzo ciepło przyjętej przez recenzentów bijatyki.

Tekken 7 zadebiutował na PC, PlayStation 4 i Xboksie One w czerwcu 2017 roku. Niestety, produkcja nie jest dostępna w polskiej wersji językowej.

NiOh 2 z kolejnym trialem i złotym statusem

NiOh 2 jest już praktycznie gotowy na premierę. - Demo NiOh 2, nowe gry twórców Shadowrun Returns i inne wieści - wiadomość - 2020-02-13
NiOh 2 jest już praktycznie gotowy na premierę.

Studio Tema Ninja i firma Koei Tecmo ogłosiły (via Gematsu) na Twitterze, że NiOh 2 osiągnął złoty status. Oznacza to, że główne prace nad grą zostały zakończone i płyta z jej ostateczną wersją została wysłana do tłoczni. Wygląda zatem na to, że zaplanowana na 13 marca premiera tytułu jest niezagrożona.

Jednak zanim pełna wersja NiOh 2 trafi do sklepów, będzie można ją przetestować w ramach darmowego triala. Będzie on dostępny od 28 lutego do 1 marca. Więcej szczegółów na ten temat znajdziecie tutaj.

NiOh 2, będący kontynuacją popularnej produkcji typu soulslike z 2017 roku, jak na razie zmierza wyłącznie na konsolę PlayStation 4. Tytuł będzie dostępny w polskiej wersji językowej (obejmującej wyłącznie napisy).

Galeria obrazków

Polecamy też Waszej uwadze najnowsze obrazki w naszej galerii...

 1. War Room
 2. Final Fantasy XIV: Shadowbringers
 3. Beautiful Desolation
 4. The Ancients AR
 5. Mayhem in Single Valley
 6. Nascence: Anna's Songs
 7. Floppy Knights
 8. Resident Evil: Resistance
 9. Tom Clancy's The Division 2: Warlords of New York
 10. The Complex
 11. Starport Delta
 12. Hokko Life

Galeria filmów

…jak również najnowsze filmy z gier:

 1. Outriders zwiastun #2 [PL]
 2. Wolcen: Lords of Mayhem zwiastun na premierę
 3. Tom Clancy's The Division 2: Warlords of New York zwiastun #1
 4. The Complex zwiastun #1
 5. Starport Delta zwiastun #1
 6. In Other Waters zwiastun #1
 7. Hokko Life zwiastun #1
 8. Dreams zwiastun na premierę
 9. Construction Simulator 3: Console Edition zwiastun #1
 10. Metro Exodus: Sam's Story zwiastun na premierę
 11. DCL: The Game zwiastun #1
 12. TT Isle of Man: Ride on the Edge 2 gameplay
 13. Soldat 2 zwiastun #1
 14. Sky Rogue zwiastun na premierę
 15. Corruption 2029 zwiastun #1

Miłosz Szubert

Miłosz Szubert

Filmoznawca z wykształcenia. Interesuje się wszystkim, co interesujące. Fan tenisa, koszykówki, komiksów, dobrych książek, historii i gier strategicznych Paradoxu. Od niedawna domorosły Mistrz Gry (podobno wychodzi mu to całkiem nieźle). Przez parę lat montował filmy na kanale Notatnik Kinomana na YouTube. W GryOnline.pl pracuje od stycznia 2017 roku. Obecnie opiekuje się działami trainerów i kodów, uzupełnia encyklopedię o trailery, a także rozwija bazę zapisów gier. Od czasu do czasu poinformuje Was także o nowych darmowych grach w Epic Games Store oraz interesujących ofertach na konsole.

więcej