Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 czerwca 2019, 10:17

autor: Froozyy

Cyberpunka 2077 można ukończyć bez zabijania przeciwników

Według najnowszych doniesień z targów E3, Cyberpunka 2077 będzie można ukończyć, nie zabijając nikogo w trakcie całej rozgrywki.

AllegroGG Wszystko dla Graczy
Gra nie zmusi nas do zabijania każdego przeciwnika. - Cyberpunka 2077 można ukończyć bez zabijania przeciwników - wiadomość - 2019-06-12
Gra nie zmusi nas do zabijania każdego przeciwnika.

Podczas pokazu demo Cyberpunka 2077 na tegorocznych targach E3 studio CD Projekt Red ujawniło nam, że można ukończyć grę bez zabijania przeciwników. Jeszcze w zeszłym roku producenci zapewniali, że takiej opcji nie będzie w finalnej wersji gry. Jednak po zebraniu opinii fanów zdecydowali się na wprowadzenie łagodnego traktowania wrogów.

Prawie każda broń w grze będzie posiadała możliwość pozbycia się przeciwnika w sposób bezkonfliktowy. Ogłuszenie lub uśpienie go za pomocą specjalnych pocisków to tylko jedne z wielu opcji na poradzenie sobie z wrogiem. Wyjątek stanowią bronie śmiercionośne, na przykład bazooka, w której wprowadzenie trybu „cichego zabójstwa” jest pozbawione jakiegokolwiek sensu.

Podczas pokazu demo dowiedzieliśmy się również, że gra będzie oferowała wiele możliwości ukończenia misji po cichu. Na porządku dziennym będzie skradanie się i ogłuszanie przeciwników, a kreatywne wykorzystanie otoczenia pozwoli na pozbycie się niechcianych wrogów.

Umiejętności hakerskie naszego bohatera także posłużą nam do cichych eliminacji. Wyłączanie kamer, wgrywanie wirusów do implantów wrogów czy hackowanie pobliskich urządzeń – tego wszystkiego będziemy mogli dokonać, aby pozbywać się przeciwników w jeszcze bardziej nieszablonowy sposób. Świetnym przykładem może być zhackowanie maszyny z napojami tak, aby ta zaczęła wypluwać puszki, co odwróci uwagę naszych wrogów.

O ile taka skradankowa rozgrywka wymaga więcej cierpliwości i nie jest dla każdego, to cieszy sam fakt, że twórcy posłuchali swoich fanów i dodali taką możliwość. Warto przypomnieć, że gra będzie miała swoją premierę 16 kwietnia 2020 roku i będzie dostępna na PC oraz konsolach PS4 i Xbox One. Istnieje możliwość kupna gry już teraz w przedsprzedaży. Więcej na ten temat możecie dowiedzieć się tutaj.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077