Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 czerwca 2019, 23:24

autor: Serek

Znamy cenę i edycje gry Cyberpunk 2077

Poznaliśmy oficjalne ceny oraz zawartość poszczególnych edycji gry Cyberpunk 2077. Gracze powinni być zadowoleni z proponowanych przez twórców gadżetów. Cena wydania kolekcjonerskiego jest jednak całkiem wysoka.

AllegroGG Wszystko dla Graczy
Czym jeszcze zaskoczą nas producenci z CD Projekt RED? - Znamy cenę i edycje gry Cyberpunk 2077 - wiadomość - 2019-06-10
Czym jeszcze zaskoczą nas producenci z CD Projekt RED?

Przy okazji prezentacji nowego zwiastuna gry Cyberpunk 2077, dowiedzieliśmy się także więcej o cenie oraz poszczególnych edycjach produkcji. Twórcy zdecydowali się wypuścić jedną z najbardziej wyczekiwanych gier na świecie w następujących cenach:

Edycja standardowa:

  1. PC - 199,99 zł
  2. Xbox One/PlayStation 4 - 269,99 zł

Edycja kolekcjonerska:

  1. PC/Xbox One/PlayStation 4 - 749,99 zł

Cena edycji kolekcjonerskiej może niektórych odrzucić, jednak prawdziwych amatorów tego typu rozwiązań raczej nie będzie trzeba namawiać. Przypomnijmy sobie tylko, jak wyglądała sytuacja z wydaniem kolekcjonerskim Wiedźmina 3. Wszystkie egzemplarze rozeszły się na pniu i osiągnęły zawrotne ceny w drugim obiegu. Nic nie wskazuje na to, żeby w przypadku Cyberpunka 2077 miało być inaczej.

Tak prezentuje się okładka gry w wersji na PC.
Tak prezentuje się okładka gry w wersji na PC.

Co ciekawe, wersja PC będzie dostępna tylko w formie cyfrowej (nawet jeśli zdecydujemy się na zakup edycji pudełkowej - wtedy w boxie znajdziemy klucz do pobrania gry). Przypomnijmy, że zarówno edycja standardowa, jak i wydanie kolekcjonerskie będą bogate w dodatkową zawartość. Wszystkich szczegółów dowiecie się tutaj. Premiera Cyberpunka 2077 została zaplanowana na 16 kwietnia 2020 roku. Twórcy Wiedźmina przygotowali dla graczy masę niespodzianek, o czym może świadczyć fakt, że do prac nad produkcją zaangażowano popularnego aktora Keanu Reevesa (John Wick, Matrix). Pozostaje nam tylko czekać na większą liczbę szczegółów.

Uwaga! Na stronie zamówień przedpremierowych możecie spotkać się z informacją o tym, że w wersji na PC gra będzie na płycie. Skonsultowaliśmy to z firmą CDP i potwierdzamy, że opis zawiera błąd. W wydaniu na komputery osobiste nie ma płyt z grą, jest jedynie płyta z oficjalną ścieżką dźwiękową. W pudełku znajduje się natomiast klucz do GOG.com.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Cyberpunk 2077
  2. Cyberpunk 2077 - data premiery ogłoszona! Keanu Reeves w zwiastunie i grze
  3. Najważniejsze na E3 2019