Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 września 2020, 11:00

autor: Entelarmer

Cyberpunk 2077 otrzyma własny napój energetyzujący

Cyberpunk 2077 doczeka się własnego napoju energetyzującego. Samurai Cola wkrótce trafi na amerykański rynek dzięki współpracy ze znanym producentem energetyków, firmą Rockstar.

Cyberpunk 2077 otrzyma własny napój energetyzujący - ilustracja #1
Samurajska cola to kolejny produkt promujący Cyberpunka 2077.

Jeśli wierzyć ostatniemu terminowi podanemu przez studio CD Projekt RED, do premiery Cyberpunka 2077 pozostały niecałe 3 miesiące. Najwyraźniej twórcy uznali, że graczom przyda się więcej energii, aby dotrwać do dnia debiutu tej wyczekiwanej produkcji. Tłumaczyłoby to zapowiedź limitowanej edycji napojów energetyzujących na licencji Cyberpunka 2077 – Samurai Cola. Seria firmy Rockstar (nie, nie chodzi o Rockstar Games, tylko o amerykańskiego producenta energy drinków) wkrótce ma być dostępna w USA. Ogłoszeniu towarzyszy zwiastun prezentujący powstanie (czy raczej przeprogramowanie) produktu.

Trzeba przyznać, że po latach ciszy oraz skromnie ujawnianych i bardzo ogólnych informacji polski deweloper nie pozwala nam zapomnieć o swoim nowym projekcie. Od czasu prezentacji na targach E3 2018 stale otrzymujemy doniesienia na temat gry. Ponadto nadciągająca premiera zaowocowała garścią inicjatyw promujących produkcję. Darmowe gadżety, figurki, komiks, limitowane edycje konsol, pady, karty grafiki – to tylko kilka przykładów niemalże nachalnego marketingu CD Projekt RED. Miejmy nadzieję, że sama gra będzie tak dobra, jak sugeruje towarzyszący jej rozgłos. Cyberpunk 2077 ukaże się 18 listopada na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. W drodze są też wydania na platformy dziewiątej generacji (tj. PS5 i XSX) z next-genowymi usprawnieniami. W przypadku wersji PC wkrótce poznamy wymagania sprzętowe gry.