Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 24 czerwca 2020, 19:02

autor: Entelarmer

Darmowe cyfrowe gadżety z Cyberpunk 2077 na GOG.com

Platforma GOG.com ruszyła z promocją związaną z grą Cyberpunk 2077. Przez ograniczony czas możecie za darmo pobrać garść cyfrowych gadżetów inspirowanych produkcją studia CD Projekt RED.

Darmowe cyfrowe gadżety z Cyberpunk 2077 na GOG.com - ilustracja #1
Gameplay poczeka - CD Projekt RED ma inny prezent dla graczy.

Oczekiwanie na prezentację Night City Wire można oficjalnie uznać za rozpoczęte. Jeśli jednak jakimś cudem Cyberpunk 2077 wyleciał Wam z głowy, studio CD Projekt RED postanowiło przypomnieć nam o tytule w jeszcze jeden sposób. Na platformie GOG.com ruszyła promocja na cyfrowe gadżety związane z grą, w ramach której możecie je pobrać za darmo. W pakiecie znajdziemy tapety, grafiki koncepcyjne i ze steelboków, screeny oraz plakaty. Zestaw będzie dostępny bezpłatnie do 4 lipca do godziny 19:00 czasu polskiego.

Przypomnijmy, że już jutro zobaczymy kolejny pokaz rozgrywki z Cyberpunka 2077, jak również nowy zwiastun. Ponadto po prezentacji Night City Wire zaczną pojawiać się materiały serwisów, które zdołały zapoznać się z ostatnim demem (wliczając w to GRYOnline.pl). Sama gra zadebiutuje 19 listopada na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One (a także na ich następcach, o ile ukażą się do tego czasu).