Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 czerwca 2020, 14:00

Graliśmy w Cyberpunka 2077 - nasze wrażenia już wkrótce

Wczoraj w końcu mieliśmy okazję przetestować Cyberpunka 2077. Naszymi wrażeniami z ogrywania nowej produkcji studia CD Projekt RED podzielimy się z Wami już w najbliższy czwartek. Obszerne relacje trafią na naszą stronę i kanał tvgry.pl na YouTube.

Graliśmy w Cyberpunka 2077 - nasze wrażenia już wkrótce - ilustracja #1

Jeśli uważnie śledzicie nasz profil na Instagramie, to zapewne wiecie już, że wczoraj mieliśmy okazję po raz pierwszy przetestować bodaj najbardziej oczekiwaną produkcję tego roku, czyli Cyberpunka 2077. Mimo kolejnego przesunięcia daty premiery, firma CD Projekt RED nie zmieniła swoich planów dotyczących wydarzenia dla mediów i w specjalnie przygotowanym dlań obiekcie pozwoliła wybranym dziennikarzom przez kilka godzin intensywnie zwiedzać miasto Night City. Z racji tego, że znaleźliśmy się w tej wąskiej grupie, już w tym tygodniu będziecie mogli zapoznać się z naszymi wrażeniami z ogrywania Cyberpunka.

Duży tekst, a także materiał filmowy przygotowany przez tvgry.pl trafi na naszą stronę i kanał na YouTube już w najbliższy czwartek, wieczorem. Oprócz tego przygotowujemy specjalny stream w ramach naszej akcji Find Your Next Game, który rozpocznie się w najbliższą sobotę, o godz. 14:00. Przez kilka godzin będziecie mogli posłuchać tego, co do powiedzenia na temat Cyberpunka 2077 mają UV i Elessar, a także zadać im swoje pytania dotyczące tej produkcji. Mało tego, intensywnie pracujemy nad wizytą w studiu specjalnego gościa, który powinien również uchylić rąbka tajemnicy na temat wielu interesujących Was kwestii. O szczegółach poinformujemy Was wkrótce.

Wpadliśmy dziś do knajpy w Night City. #cyberpunk #cyberpunk2077 #gryonline #gryonlinepl #gol #golpl #golzakulisami #nightcity #cdprojektred

Welcome back to Instagram. Sign in to check out what your friends, family & interests have been capturing & sharing around the world.

Podsumowując, koniecznie zajrzyjcie na naszą stronę w najbliższy czwartek, a także sprawdźcie materiał filmowy, który przygotuje tvgry.pl. W sobotę z kolei zarezerwujcie sobie wolne popołudnie, bo będzie się działo – wierzcie nam na słowo. Widzimy się już niedługo!

Oczywiście akcja Find Your Next Game na tym się nie zakończy. Cyberpunkowy stream będzie jednym z wielu, które organizujemy wspólnie z agencją Fantasyexpo. Kolejne wejście live planowane jest na 12 lipca, na kiedy to szykujemy moc atrakcji związanych z prezentacją dwóch innych dużych gier, które powinny zadebiutować na rynku jeszcze w tym roku.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach
Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077