Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 czerwca 2020, 16:12

autor: Entelarmer

Cyberpunk 2077 - znamy godzinę startu Night City Wire

Studio CD Projekt RED podało godzinę rozpoczęcia streamu Night City Wire poświęconego grze Cyberpunk 2077. Jednocześnie potwierdzono, że w trakcie wydarzenia zobaczymy nowy zwiastun oraz gameplay.

Cyberpunk 2077 - znamy godzinę startu Night City Wire - ilustracja #1
Cyberpunk 2077 wkrótce zobaczymy na nowym pokazie rozgrywki.

Zaledwie dzień dzieli nas od prezentacji Cyberpunka 2077, pierwotnie zaplanowanej na 11 czerwca. Jak długo dokładnie będziemy czekać, zdradza nowy wpis twórców na Twitterze. Studio CD Projekt RED podało godzinę rozpoczęcia pierwszego odcinka Night City Wire – stream ruszy o godzinie 18:00 czasu polskiego.

Wpis potwierdza też to, czego spodziewaliśmy się już po zapowiedzi z początku maja. W ramach wydarzenia zespół CD Projekt RED zaprezentuje nowy pokaz rozgrywki z Cyberpunka 2077. Prócz tego otrzymamy też kolejny zwiastun, a twórcy zdradzą co nieco na temat tytułu. Ponadto wybrani dziennikarze mieli już sposobność zapoznać się z demem polskiej produkcji. Uwzględnia to redakcję serwisu GRYOnline.pl – naszymi wrażeniami z gry podzielimy się jutro wieczorem, a w sobotę będziecie mogli obejrzeć specjalny stream w ramach wydarzenia Find Your Next Game.