Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 maja 2020, 18:04

Cyberpunk 2077 - wkrótce nowy gameplay? CDP RED szykuje Night City Wire

Studio CD Projekt RED zapowiedziało Night City Wire, czyli wydarzenie powiązane z grą Cyberpunk 2077. Nie wiemy jeszcze, czego dokładnie się spodziewać, ale oczekujemy kolejnego materiału z gry, a może nawet pokazu rozgrywki.

Wygląda na to, że za miesiąc w końcu pojawią się kolejne informacje na temat Cyberpunka 2077. Studio CD Projekt zapowiedziało na Twitterze Night City Wire, zaplanowane na 11 czerwca. Zgadujemy, że będzie to transmisja lub filmik poświęcony nowej produkcji polskiego dewelopera (a może nawet świeży gameplay), aczkolwiek na razie twórcy nie uznali za stosowne zdradzić nic więcej poza datą.

Nie można powiedzieć, że w ostatnich miesiącach w ogóle nie słyszeliśmy nic na temat Cyberpunka 2077. Tyle że wśród licznych materiałów promocyjnych i skromnie ujawnianych oficjalnych informacji brakowało jakichkolwiek materiałów z samej gry. Marna liczba przecieków również nie zaspokoiła głodu graczy, nieustannie wyglądających kolejnych doniesień na temat tytułu. Pozostaje wierzyć, że zmieni się to 11 czerwca.